TORUŃ – Spotkania dla rodziców w Rodzina Inspiruje

Z informacji organizatora:

– Grupa wsparcia dla kobiet po stracie ciąży

Strata ciąży na każdym jej etapie jest wydarzeniem bardzo trudnym, bolesnym – i często niezrozumiałym. Jeśli czujesz, że uporanie się z poronieniem jest zbyt trudne w pojedynkę, jeśli potrzebujesz wyrzucić z siebie emocje, które nie pozwalają Ci wrócić do rzeczywistości, jeśli po prostu chcesz się wygadać i poczuć zrozumianą w tej sytuacji – zapraszamy na Grupę Wsparcia.

Zapewniamy bezpieczną atmosferę w zamkniętej grupie kobiet po poronieniu. Grupa obejmuje 6 spotkań zawsze w piątki (pierwsze trzy tygodnie co tydzień, później co dwa tygodnie).

Grupę poprowadzą Joanna Ponicka (psycholog) i Małgorzata Musiał (pedagog), mamy po stracie.

Spotkania tworzą zamkniętą całość.

Termin: 23.11
Godz. 17.00
Kontakt: , 691 138 666,
Koszt: 120 zł/osoba. Możliwa płatność w ratach.
Ilość miejsc ograniczona, obowiązują zapisy mailowe

– Klub Kangura

„Zapraszam na spotkanie, na którym zaprezentuję dwa wiązania: kieszonkę i podwójny X. Wspólnie omówimy te wiązania, w miarę możliwości przećwiczymy. Zastanowimy się, dla jakiego wieku (dzieci) są one odpowiednie.”

Spotkanie poprowadzi Sylwia Frąckowiak (doradca Akademii Noszenia Dzieci).

Termin: 24.11
Godz. 10.00-12.00

– Z dzieckiem na koniec świata –  to naprawdę możliwe? (wykład z dzieckiem na kolanach)

Jesteście już rodzicami, albo wkrótce będziecie? Gratuluję! Z przyjściem na świat dziecka wszystko się zmienia… tak, zmienia, ale zazwyczaj na lepsze!
To właśnie z dzieckiem, a nawet z dziećmi, odbyliśmy najlepsze w swoim życiu podróże i nie chodzi już o to, że były to podróże najdalsze, wcale nie! Z dziećmi rzeczywiście wszystko się zmienia – staje się prostsze!

To właśnie o magii podróżowania w miejsca bliższe i dalsze, nawet bardzo dalekie (ale Z DZIEĆMI!) pragniemy Wam wszystkim niedowiarkom opowiedzieć. Wszystko to na podstawie własnych doświadczeń, nie z wiedzy teoretycznej!

Jeśli jakieś wątpliwości budzą się w Waszych sercach, a związane są z pomysłem na rodzinny wyjazd i ogólnie z pomysłem podróżowania z małymi dziećmi – przyjdźcie z nimi właśnie, a my powiemy jak sobie z podobnymi rozterkami radziliśmy w naszych dotychczasowych podróżach.

Zapraszają www.wedrowniccy.pl

http://www.facebook.com/pages/W%C4%99drowniccypl/323203604410955?ref=stream

Projekt współfinansowany ze środków The Velux Foundation w ramach programu Bezpieczne Dzieciństwo Fundacji Dzieci Niczyje.

Termin: 27.11
Godz. 17.00
Kontakt:  [email protected]
Koszt: wstęp wolny

Miejsce: Centrum Rodzina Inspiruje, ul. Konstytucji 3. Maja 10 lok. 16