TORUŃ – Spotkanie z Agnieszką Stein „Co zamiast kary?”

Z informacji organizatora:

Coraz więcej też jest rodziców, którzy chcieliby bardziej świadomie budować swoje relacje z dziećmi. Rozwijać się w swojej rodzicielskiej roli.

Kiedy pojawiają się trudne sytuacje wychowawcze rodzice sięgają po stare tradycyjne metody i czasem dostrzegają, że nie spełniają one do końca ich oczekiwać. Zastanawiają się wtedy, w czym leży problem i zaczynają poszukiwania.

„Na spotkaniu postaram się więc opowiedzieć jak w prosty sposób podejmować decyzje dotyczące tego, która metoda może się sprawdzić w relacjach z dziećmi, a którą warto potraktować ostrożnie.

Pokażę, dlaczego tak wiele rodziców ma wątpliwości dotyczące karania swoich dzieci. Czasem czują dyskomfort, albo nie rozumieją reakcji swoich dzieci.

Zaproponuję też parę sposobów i narzędzi dużo skuteczniejszych w wychowaniu niż karanie.”

Agnieszka Stein – psycholog dziecięcy. Zajmuje się wspieraniem rodziców w ich wysiłkach wychowawczych i pomocą w kryzysowych sytuacjach. Prowadzi warsztaty umiejętności wychowawczych dla rodziców i szkoli profesjonalistów pracujących z dziećmi. Jest współautorką strony internetowej poświęconej Attachment Parenting www.dzikiedzieci.pl. Niedawno wydała swoją książkę „Dziecko z bliska”. Prywatnie jest mamą ośmiolatka.

UWAGA!!! NA spotkanie obowiązują zapisy mailowe na adres . Ilość miejsc ograniczona.

Termin: 15. czerwca, piątek,
Godz. 17-20
Miejsce: Centrum Rodzina Inspiruje!, ul. Konstytucji 3. Maja 10 lok. 16
Kontakt: www.rodzinainspiruje.pl,
Koszt: 35 zł.