TORUŃ – Trening zastępowania agresji – wykład dla rodziców

Z informacji organizatorów:

Na naszym sobotnio-niedzielnym spotkaniu będziemy zajmować się:

– złością – tym jak sobie z nią radzić, co dobrego dla nas przynosi i jak może nas zniszczyć

– przyjrzymy się naszym potrzebom i zasobom

– a przede wszystkim wyruszymy w podróż do fascynującej krainy własnych odczuć i emocji

Korzystać będziemy z różnych narzędzi: baśni, opowieści, rysowania, dzielić się doświadczeniami,  skutecznymi strategiami, a przede wszystkim będziemy odkrywać, że mamy wystarczająco dużo umiejętności, żeby poradzić sobie z każdą napotkaną trudnością

Nasze dzieci uczą się od nas przeżywania uczuć, okazywania złości, radości czy obrony własnych granic; im więcej wiemy o sobie, tym lepiej dla naszych dzieci.

Prowadzące:

Ania Janik – absolwentka Wydziału Psychologii UW na specjalizacji „Wspierania rozwoju osobowści”oraz podyplomowych studiów „Wspomaganie dzieci z problemami rozwojowymi” na Wydziale Pedagogicznym UW. Ukończyła dwuletni kurs trenerski w zakresie warsztatu grupowego w Szkole Trenerów Fundacji Synapsis. Mama 9 letniej Poli i 12 letniego Jasia.

Jagoda Kędzierska – psychoterapeutka z wieloletnim doświadczeniem w pracy z grupami terapeutycznymi i socjoterapeutycznymi. Pracuje w podejściu ericksonowskim, NLP, a także korzysta z metody ustawień systemowych. Trener Treningu Zastępowania Agresji. Prowadzi grupy rozwoju osobistego dla kobiet.

Termin: 10-11 listopada (sob.-ndz.)
Godz. 9.00-19.00 (sob.) i 9.00-15.00 (ndz.)
Miejsce:  Centrum Rodzina Inspiruje, ul. Konstytucji 3. Maja 10 lok. 16, Toruń
Kontakt: , 691 138 666
Koszt: 60zł/osoba

Projekt współfinansowany ze środków Gminy Miasta Toruń.