TORUŃ – Warsztaty sensoryczne dla niemowląt


Warsztaty sensoryczne dla niemowląt to wyjątkowy czas dla Rodziców i kilkumiesięcznych maluszków. Podczas wesołej zabawy będziemy stymulować rozwój dzieci uaktywniając ich zmysły: wzrok, słuch,dotyk, zmysł równowagi. Będziemy śpiewać maluszkom piosenki,recytować wierszyki, pokażemy bogactwo dźwięków, kolorów i kształtów. Sporo czasu przeznaczymy na masaż który doskonale pobudza rozwój dziecka, uświadamia maluszkom istnienie części ciała oraz buduje silną więź z rodzicem. Będziemy maluszki kołysać i bujać co przyczyni się do optymalnego rozwoju zmysłu równowagi. Czas spędzony podczas zabaw na brzuszku przyspieszy rozwój psychoruchowy naszych malców.
 
Podczas warsztatów wykorzystamy różnorodne piłki, walce, koce, dużą kolorowa chustę i wiele wiele innych interesujących zabawek.Warsztaty to również mnóstwo pomysłów i inspiracji dla rodziców jak bawić się z kilkomiesięcznym malcem a także okazja do przeżycia miłego czasu z innymi rodzicami i wymiany doświadczeń dotyczących opieki i wychowywania maluszków.
 
Prosimy, aby każdy rodzic przyniósł na warsztaty dla swojego maluszka kocyk.
 
Planujemy otwarcie nowej grupy z myślą o maluszkach już od 2. miesiąca życia. Grupa rozpocznie pracę  26 września, po zebraniu minimum 6 dzieci chętnych.
 
Warsztaty sensoryczne dla niemowląt 2-6 m/cy
Piątek 26 września , godz.11:00 do 12:00
Wstęp dzieci: od 25 zł
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
 
Zgłoszenia, zapisy, płatności bezpośrednio u prowadzącej zajęcia:
Agata Kilanowska-Marchwińska
tel. 609 25 97 97, [email protected]