TORUŃ – Wybieram Macierzyństwo – Bezpieczne wakacje z maluszkiem


Hasłem spotkania będzie: „Bezpieczne wakacje z maluszkiem”. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, mnóstwo nagród do rozlosowania i zaprosili ciekawych gości.

Czwartkowe spotkanie będzie dotyczyło ważnych kwestii, związanych z tak radosnym okresem, jakim są wakacje. Jednak podczas wakacji na maluszki może czyhać wiele niebezpieczeństw. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pomóc dziecku w sytuacji zagrażającej życiu, jak udzielić pierwszej pomocy, czy koniecznie trzeba przewozić dzieci w fotelikach oraz jak pomocne może być noszenie maluszków w chustach podczas pieszych wędrówek.

W II edycji projektu Łódź jest jednym z sześciu miast, do których zawitają spotkania Wybieram Macierzyństwo. Oprócz Łodzi będzie to również Zielona Góra, Konin, Poznań, Toruń i Warszawa.

Na uczestników spotkania czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów projektu. Będzie można wygrać m. in. bieliznę marki Carriwell, zestaw kosmetyków Skarb Matki, piękne bajki wydawnictwa Zakamarki, kosmetyki ufundowane przez firmę Dr Irena Eris, hipoalergiczne kosmetyki marki Biały Jeleń oraz upominki od głównego partnera projektu – HiPP Polska.
WSTĘP WOLNY. Rejestracja na:

http://wybierammacierzynstwo.pl/warsztaty/torun

Termin: 20.06
Godz. 17.00
Miejsce: Centrum Konferencyjne Biznes Park przy ul. Grudziądzkiej 110-114
Koszt: Spotkanie bezpłatne