WARSZAWA – Bezpłatne konsultacje terapeutyczne – Szczęśliwe Dzieci


Konsultacje skierowane są do grupy rodziców dzieci z pewnymi trudnościami już zdiagnozowanych (całościowe zaburzenia rozwoju, w tym autyzm, zespół Aspergera oraz zaburzenia mowy), będących w terapii (poszerzenie wiedzy, możliwości terapii) lub rodziców dzieci bez diagnozy lub w procesie diagnozowania.  Terapeuci na spotkaniach konsultacyjnych i będą też udzielali informacji o formach  oraz możliwościach podjęcia terapii.
 
Konsultacje są inicjatywą Ośrodka ,,Szczęśliwe Dzieci”, który specjalizuje się w profesjonalnej pomocy z zakresu terapii behawioralnej, psychologicznej oraz logopedycznej. Terapeuci pracują tam z dziećmi z autyzmem, Zespołem Aspergera, całościowymi zaburzeniami rozwoju oraz innymi trudnościami. Ośrodek wspiera też rodziców oraz kadry pedagogiczne  w szkołach i przedszkolach poprzez fachowe szkolenia i konsultacje. Ideą Ośrodka ,,Szczęśliwe Dzieci” jest wspomaganie rozwoju dziecka tak, aby wszystkie pociechy i ich rodziny były szczęśliwe.
 
,,Warto będzie do nas przyjść i skorzystać z bezpłatnych porad doświadczonych specjalistów. Wychowanie dzieci z zaburzeniami rozwoju nie jest łatwe, ale odpowiednie podejście, konsekwencja i wiedza mogą wnieść wiele dobrego do życia rodziny”– mówi psycholog Iwanna Olesiejuk założyciel Ośrodka ,,Szczęśliwe Dzieci” oraz fundator Fundacji o tej samej nazwie – ,, Serdecznie zapraszam do nas od 7 do 9 października oraz 28- 30 października.”
 
Informacje organizacyjne
Osoby zainteresowane konsultacjami są proszone o wcześniejsze zarezerwowanie terminu  (dzień i godzina) drogą mailową: bądź telefonicznie pod numerem: 510 828 616, 606 760 760.

Miejsce konsultacji:
Ośrodek Terapeutyczny ,,Szczęśliwe Dzieci”
ul. Królowej Marysieńki 104