WARSZAWA – Bezpłatne spotkania z logopedą dla rodziców – Czy mowa to słowa?

Z informacji organizatora:

Jeśli twoje dziecko wymaga zajęć logopedycznych – zorganizujemy to.

Jeśli masz znajomych, którzy szukają kontaktu z logopedą, zaproś go do nas.

Konsultacje, rozmowy i diagnozy są bezpłatne.

Wielu rodziców zastanawia się: kiedy moje dziecko zacznie mówić?, jakie będzie jego pierwsze słowo?, dlaczego ciągle mówi [safa]?.

A głośne mówienie to przecież „końcowy produkt” bardzo ciekawych i skomplikowanych procesów, które muszą dobrze ze sobą współgrać!

Na co zwracać uwagę przy wychowaniu dziecka aby później mówiło dobrze i w odpowiednim dla siebie czasie? Jak rozwój mowy ma się do rozwoju społecznego czy intelektualnego dziecka?

Na te i inne pytania może odpowiedzieć logopeda.

Joanna Wędrychowska – logopeda dziecięcy, pedagog specjalny, absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczenia zawodowe zdobywała w Stowarzyszeniu „Szansa”, a obecnie prowadzi zajęcia logopedyczne w przedszkolu „Słonecznik” i szkole podstawowej im. Urszuli Ledóchowskiej (placówki prowadzone metodą Marii Montessori), oraz w szkole Przymierza Rodzin 1 na Ursynowie i 2 na Mokotowie. Prywatnie jest żoną Bohdana, mamą: Tosi, Janeczki i Tereski.

W Stu Pociechach można umówić się, jeśli potrzebujesz konsultacji lub diagnozy logopedycznej z dzieckiem lub bez dziecka.


Miejsce: ul. Freta 20/24a , Warszawa
Kontakt:
www: www.stopociech.pl
Koszt: spotkania są bezpłatne