WARSZAWA – bezpłatny warsztat z komunikacji rodzic – dziecko

 
Warsztaty odbędą się 13 września (sobota) w godz. 10.00 – 14.00 w Centrum Myśli Jana Pawła II przy ul. Foksal 11 (I piętro). Będą to warsztaty z komunikacji interpersonalnej  rodzic – dziecko.

Poniżej więcej szczegółów o warsztatach:

MIŁO
NIE ZAWSZE ŁATWO
PRZYJEMNIE
RAZEM
 
Warsztaty z  komunikacji rodzic-dziecko
 
W morzu wyzwań nowych czasów, dotychczasowe wzorce zachowań przekazywane przez starsze pokolenia rodziców stają się mało aktualne. Czasami młodzi rodzice, chcą inaczej wychować swoje dzieci, a nie wiedzą do końca jak. Dlatego Fundacja Jabłko serdecznie zaprasza na warsztaty „Komunikacja rodzic-dziecko”.

Dowiecie się jak skutecznie komunikować się z dzieckiem. Co zrobić, żeby to co mówimy było wiarygodne. Poznacie perspektywę rodzica i dziecka – dlaczego dzieci nie robią tego czego od nich oczekujemy? I jak to wykorzystać w codziennym wychowywaniu. Spotkacie się z innymi rodzicami, będzie można wymienić się doświadczeniami i poznać nowych, ciekawych ludzi z sąsiedztwa, co może być początkiem niezwykle ciekawej przygody 🙂 Udział w warsztatach jest bezpłatny.
 
Udział w warsztatach wyłącznie po wcześniejszej rejestracji u Organizatorów. Liczba miejsc jest ograniczona.
 
Więcej informacji o warsztatach i rejestracji na www.jablko.org.pl
 
W tytule maila należy wpisać: warsztat dla rodzica, w treści wpisać swoje imię i nazwiska i numeru telefonu kontaktowego (posłuży do potwierdzenia rejestracji), adres e-mail do korespondencji oraz ulica i dzielnica zamieszkania (nie trzeba podawać dokładnego adresu).