WARSZAWA – bezpłatne warsztaty „Nie tylko Montessori”

Na warsztacie dowiesz się jak mądrze wspierać rozwój małych dzieci – jak umożliwiać im nabywanie różnych umiejętności, nie przeciążając ich jednocześnie zbyt wieloma bodźcami.

Dowiesz się, co na ten temat mówią twórcy pedagogiki Montessori i edukacji demokratycznej oraz…. inne mamy mające równie cenną wiedzę i doświadczeniem w tym zakresie.

Serdecznie zapraszamy!

Prowadzące:

Nauczycielki i Współtwórczynie „Zielonej Wieży” – nowego przedszkola i żłobka na Bielanach opartego na zasadach rodzicielstwa bliskości, porozumienia bez przemocy (NVC), pedagogiki Montessori i edukacji demokratycznej (www.zielonawieza.edu.pl).

Anna Wierzbicka – pedagog przedszkolny i dyplomowany nauczyciel Montessori w zakresie wczesnej edukacji. Ma wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i koordynowaniu projektów edukacyjnych w Polsce i za granicą.

Katarzyna Chorosz – pedagog przedszkolny z przygotowaniem do terapii pedagogicznej. Doula (ukończyła liczne szkolenia Fundacji Rodzić po Ludzku oraz Akademii ASAN). Założycielka Klubu Mam dla kobiet w ciąży i mam z małymi dziećmi. Terapeutka technik manualnych i autorka warsztatów dla kobiet w ciąży „Oswoić poród okiem douli”.

 
16 grudnia 2013 r. o 10:30
Stowarzyszenie „Mamy Czas” 
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
al. Zjednoczenia 19, Warszawa
metro: Stare Bielany, budynek poczty
 
Ze względu na warsztatowy charakter spotkania ilość miejsc ograniczona. Obowiązują zapisy
 
W klubie obowiązuje zmiana obuwia.