WARSZAWA – Bliskie Spotkania

Z informacji organizatorów:

W tej odsłonie zapraszamy na cykl spotkań, gdzie śpiewanki do kołysania-zabawiania a czasem też do tańcowania, będą się przeplatać z pogaduchami o rodzicielstwie, rozumianym  jako skok na głęboką wodę z otwartymi oczami.

Śpiewać będziemy aby nasze maluchy utulić, ukołysać, razem się pobawić,czasem zadziwić, zasmucić, w tańcu się połączyć.

Program pieśni jest oparty na tradycyjnych pieśniach polskich oraz innych narodów słowiańskich. Nad śpiewaniem będzie czuwać Ewa Karasińska-Gajo, która od lat śpiewa w folkowej grupie Werchowyna, jest instruktorką tańców w kręgu. Z ciekawością poznaje kulturę muzyczną innych krajów.

Pogaduchy o rodzicielstwie to czas na wspólne dotknięcie spraw najważniejszych jak choćby poród, laktacja, moc dotyku, inspirujące modele rodzicielstwa. A wszystko po to aby się w tej drodze się wesprzeć, podeprzeć, usłyszeć, zainspirować, dodać sił, pogłębić.

Nad spotkaniami będą czuwać dwie matki i nie tylko: Gosia Borecka, doula i pedagożka oraz Maria Ryll, doradczyni noszenia w chustach i doula.

Podczas tych spotkań będzie działało pogotowie chustowe, czyli możliwość podpytania, zobaczenie jak naszego maluch bezpiecznie zamotać.

Termin: środy, start 02.01.2013
Godz. 13.00-14.00
Miejsce: Fundacja „Sto Pociech”, ul. Freta 20/24a, Warszawa
Kontakt: www.stopociech.pl
Koszt: w karnecie 15 zł, wejście jednorazowe 20 zł (karnet obejmuje  cykl 10 spotkań)