WARSZAWA – Drugie spotkanie BoboCamp

Z informacji organizatorów:

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu BoboCamp! Tym razem będziemy rozmawiać o komunikacji i o rozwoju mowy u dzieci.

BoboCamp#2 startuje 4 października (czwartek) o godzinie 12.00. Tak jak poprzednim razem będziemy rozmawiać o dzieciach, macierzyństwie i problemach związanych z byciem rodzicem. Naszymi gośćmi będą Dorota Banaszak – mama i twórczyni zeszyciku „Codzienniczek”, Ewa Tomczak-Słomka – pedagog specjalny i logopeda oraz Justyna Kwiatkowska – trenerka z Pracowni Sukcesu.

Pierwsze spotkanie BoboCamp odbyło się 6 września. Rozmawialiśmy z Małgorzatą Falis o blaskach i cieniach pracy z dzieckiem w domu, o tym jak radzą sobie mamy pracując zdalnie. Iza Sztandera – doradca macierzyński, podpowiedziała nam jak być rodzicem i nie zwariować, a Anna Charko – dietetyk, podała kilka przykładów zdrowych i szybkich do przygotowania śniadań dla naszych maluchów.

Tym razem Dorota Banaszak, która  jako mama mieszkająca z maluchami w różnych krajach opowie nam o swoich doświadczeniach związanych z komunikacją z przedszkolami i nianiami. Następnie Pani Ewa Tomczak-Słomka, jako długoletni pedagog i logopeda podpowie nam na co zwróci uwagę i jak pracować z dzieckiem, aby jego mowa rozwijała się prawidłowo. Na koniec powrócimy do tematu komunikacji w przeprowadzonym przez Justynę Kwiatkowską mini warsztacie dotyczącym skutecznej komunikacji i porozumiewania się w rodzinie. Dodatkowo na uczestników spotkania będzie czekać gorąca herbata i losowanie nagród, takich jak „Codzienniczek” i płyty z piosenkami dla dzieci i muzyką relaksacyjną dla mam.

Termin: 4 października
Godz. 12.00
Miejsce: FikuMikuCafe, ul. Zwycięzców 32, Warszawa
Kontakt: www.bobocamp.pl, www.facebook.com/bobocamppl
Koszt: udział w spotkaniu jest bezpłatny