WARSZAWA – Dzień Dziecka w Kinie Praha

Z informacji organizatorów:

Zabawy z animatorami

 W Kinie Praha odbędą się specjalne animacje i zabawy dla dzieci z animatorami. Postaci z ulubionych bajek wprowadzą dzieci w zaczarowany świat filmowych marzeń, odbędą się zabawy z chustą animacyjną oraz pokazy sztuczek kuglarskich. W specjalnym kąciku plastycznym bajkowi animatorzy będą malować buzie dzieci, a także organizować mnóstwo zabaw takich jak przeciąganie liny, wyścigi na gumowych osiołkach, wyścigi w workach i wiele innych.

Warsztaty plastyczne

Zapraszamy najmłodszych na warsztaty plastyczne dla dzieci (od 3 do 6 lat). W kąciku malucha dzieci będą wyklejać kolaże z papieru i krepiny, tworzyć papierowe zwierzątka z prostych form geometrycznych oraz składać i ozdabiać papierowe motyle.

W repertuarze pojawią się nastepujace tytuły:

 ● Mambo, Lula i piraci – Piosenkarka Lula i dzielny strażnik plaży Mambo próbują powstrzymać złoczyńcę Carlosa, który zamierza przejąć władzę na wyspie prezydenta Małpiozo i nękać jej mieszkańców podrzędnym disco 24-godziny na dobę. Mambo i Lula, wspierani przez załogę piratów-melomanów, rzucą wyzwanie Carlosowi i udowodnią całym tropikom, że nie ma mocnego na człekokształtnego, a muzyka pochodzi od małpy!

 ● Tajemnica zielonego królestwa – Profesor Bomba jest zwariowanym naukowcem, który pragnie udowodnić, że ukryty przed ludzkim wzrokiem miniaturowy świat niezwykłych istot, zwany Zielonym Królestwem, istnieje naprawdę. Profesor jest jedynym człowiekiem, który wierzy w jego istnienie. Do chwili, kiedy jego kilkunastoletnia córka, Mary Katherine, podlega niesamowitej transformacji i przeniesiona zostaje do Zielonego Królestwa.

 ● Thor ratuje przyjaciół – pokazy przedpremierowe od 31 maja do 2 czerwca – Pewien siebie nastolatek, Thor mając, jako oręż magiczny młot i wsparcie niezbyt doskonałych bogów, wyrusza na wielką wyprawę przeciw złej królowej i jej armii gigantów, którzy zagrażają wiosce Thora. Czy uda mu się ich pokonać?

 Zapraszamy również na stałe cykle: poranki muzyczno – filmowe „Tańcograjki” oraz poranki tetralno – filmowe z Teatrzykiem Raz-Dwa-Trzyk.

 
Zapraszamy najmłodszych na Dzień dziecka w Kinie Praha!
W Kinie Praha Dzień Dziecka trwa aż 4 dni!

Termin: Dzień Dziecka: 30 maj – 2 czerwiec

Kontakt: REZERWACJA BILETÓW:
Kasa Kina Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa
tel. 22 343 03 10