WARSZAWA – Fabryka Świątecznych Prezentów dla domów dziecka

Mechanizm akcji przygotowanej przez Fabrykę jest bardzo prosty. Wystarczy za dowolną kwotę kupić trochę niezbędnych kosmetyków pielęgnacyjnych, słodyczy lub materiałów papierniczych, których najbardziej brakuje w domach dziecka i przygotować z nich paczkę.  Na każdego Świętego Mikołaja, który dostarczy do jednego z wybranych warszawskich domów dziecka tak przygotowaną paczkę czeka mały upominek w postaci wydanej przez Fabrykę Komunikacji Społecznej płyty z bajkami dla domu. Aby otrzymać płytę, przy przekazywaniu prezentu wystarczy podać hasło: „Fabryka Komunikacji Społecznej”.

„Bajki z innej bajki” to zestaw zabawnych historyjek dla dzieci napisanych przez Piotrka Wronka, kreatywnego fabryki, który tym razem popisał się swoim talentem literackim i poczuciem humoru. Opowiedziane przez Magdę Nieć rymowane historie o Jeleniu, bumelancie wiecznym leniu, Musze Plociusze i innych bohaterach, na pewno poprawią samopoczucie i umilą świąteczną atmosferę każdemu maluchowi.

Na podarunki czekają:

•       Dom Dziecka Nr 15 im. ks. Baudouina – Nowogrodzka 75 02-018 Warszawa

•       Dom Dziecka nr 16 – Międzyparkowa 5, 00-208 Warszawa

•       Dom Dziecka nr 3 – Dalibora 1, 01 – 439 Warszawa

•       Dom Dziecka nr 12 – ul. Tarczyńska 27, 02 – 023 Warszawa.

Paczki z niespodzianką można zostawiać w domach  dziecka także po świętach, zbiórka trwa do końca stycznia 2013 roku. Szczegóły akcji „Fabryka Świątecznych Prezentów”, w tym dokładna lista rzeczy, która najbardziej ucieszy dzieci oraz kilka przykładowych bajek znajdują się na stronie: http://www.fks.com.pl/new/bajki