WARSZAWA – Fiesta Rodzinna na Bielanach

 
Kolejna edycja wspólnej, rodzinnej zabawy i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pragniemy przekonać mieszkańców Bielan do zdrowego stylu życia w myśl idei: „w zdrowym ciele zdrowy duch”.  Odwiedzający nas w tym dniu będą mogli własnoręcznie przygotować pyszny posiłek, uczestniczyć w warsztatach samby brazylijskiej, zumby, zagrać na 50 instrumentach oraz zatańczyć przy muzyce DJ Seniorów.
 
Na miejscu będzie można skorzystać z porad medycznych oraz wziąć udział w pokazie pierwszej pomocy dla dzieci. Dowiecie się także jak prawidłowo „chustować” dziecko, jaki sprzęt jest niezbędny na rodzinne eskapady z maluchami. Dzieci znajdą moc atrakcji warsztatowych: spektakl teatralny, zabawy z językiem (francuski, angielski, włoski), zdobienie prawdziwych lampionów, wspinaczka, zabawy w Indian, lepienie w glinie, malowanie buziek, makaronowe mobile i moc innych atrakcji. Zabawie, muzyce i jedzeniu nie będzie końca.
 
Fiesta Rodzinna 24.05.2014 r. godz.: 12:00 do 19:00. 
 
Park przy Młodzieżowym Domu Kultury, ul. Cegłowska 39 / WSTĘP WOLNY
 
Bieżące informacje na www.mamyczas.wordpress.com,  www.fiestarodzinna.blogspot.com i profilu FB
 
Organizatorem imprezy jest Urząd Dzielnicy Bielany. Współorganizatorzy – Stowarzyszenie „Mamy Czas” i Sebastian Świerszcz (Pomysłodawca). 
 
Zapraszamy! 
 
Stowarzyszenie „Mamy Czas”
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach