WARSZAWA – III edycja jarmarku produktów eko i life-stylowych „Planeta Dziecko”

Tydzień Bliskości jest organizowany na całym świecie przez lokalne stowarzyszenia, a koordynowany przez Babywearing International, Inc. (międzynarodową organizację rozpowszechniającą noszenie dzieci, zdrowe dla dzieci i wygodne dla opiekunów) oraz TheBabywearer (portal stanowiący bogate źródło wiedzy o sposobach i zaletach noszenia).  W Polsce zajmuje się tym Klub Kangura.
Z okazji Światowego Tygodnia Bliskości podczas jarmarku przewidywane są liczne darmowe warsztaty dla rodziców – chustowy, masażu Rebozo, masażu Shantala, uwolnienia głosu na co dzień i w porodzie, etc…

W niedzielę o godz. 12:00 przewidziany jest przemarsz rodziców z pociechami ulicami Warszawy na warszawskie Powiśle.

Podczas dwudniowego jarmarku zostaną również zaprezentowane produkty ręcznie wykonane, naturalne, unikatowe, posiadające ekologiczne certyfikaty, które będzie można obejrzeć i nabyć podczas tej imprezy (chusty do noszenia dziecka, pieluszki ekologiczne kosmetyki, zabawki, buciki, stylowe kocyki-rożki, piękne, drewniane zabawki i inne ręcznie robione cudeńka).

Planowane są również atrakcje dla najmłodszych, przygotowane przez nową klubokawiarnię mieszczącą się na Woli – Pompon. Przy koralikach robionych wspólnie z Lasem Rąk bajki przeczytają znani rodzice. Swój udział potwierdziła Aneta Todorczuk-Perchuć. Przewidziane jest również wspólne pieczenie bułeczek dzieci z Małgorzatą Puzio.

Wstęp wolny na jarmark oraz warsztaty!!!

Więcej informacji o Jarmarku oraz harmonogram warsztatów będzie dostępny na stronie www.planetadziecko.pl na dwa tygodnie przed planowaną imprezą. Na portalu tym będzie można znaleźć również więcej informacji o uczestnikach jarmarku.

Więcej informacji o jarmarku znajdą Państwo na www.planetadziecko.pl.
Więcej informacji o Światowym Tygodniu Bliskości znajdą Państwo na www.klubkangura.org.