WARSZAWA – III edycja Świadomej Mamy

Z informacji organizatora:

„Mamo bądź blisko! Kochaj, noś i przytulaj” to hasło kolejnego cyklu spotkań ze specjalistami organizowanego przez projekt Świadoma Mama.

Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i razem cieszyć urokami macierzyństwa. Warsztaty z udziałem specjalistów: psychologa, konsultanta laktacyjnego, logopedy, instruktora chustonoszenia, propagujących naturalne macierzyństwo, to główne założenia nadchodzących wydarzeń. Uczestnicy spotkań, oprócz zdobywania wiedzy, mają szanse wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez partnerów akcji, a także zapoznać się z ofertą firm przyjaznych Mamie i Dziecku.

Spotkania dla całej Rodziny!

Atrakcją spotkań trzeciej edycji jest mini sesja zdjęciowa, w której może wziąć udział każda uczestniczka – z brzuszkiem i maluszkiem.

Na warsztaty zaproszeni są również tatusiowie, dla których wiedza na temat zdrowia Mamy i dziecka jest równie istotna. Dla dzieci, organizatorzy przygotowali specjalne miejsca zabaw:

„Z myślą o wszystkich Maluszkach towarzyszących rodzicom podczas eventów, przygotowaliśmy kąciki zabaw, w których dzieci spędzą czas pod czujnym okiem pedagoga, a rodzice w tym czasie wezmą udział w warsztatach” –tłumaczy Małgorzata Błażej z projektu Świadoma Mama.

Do końca roku odbędzie się siedem spotkań dla rodziców w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Bydgoszczy, Łodzi i Poznaniu. Wraz z nowym rokiem pojawią się kolejne miasta. Informacje na temat spotkań znaleźć można na portalu www.SwiadomaMama.pl.

A już 13 września w Hotelu Best Western Hotel Felix odbędzie się spotkanie dla rodziców z Warszawy. Udział w warsztatach jest bezpłatny, zapisy i szczegółowe informacje znajdziecie na www.SwiadomaMama.pl

Najbliższe spotkania:

Warszawa – 13.09.2012    
Kraków – 27. 09.2012    
Gdańsk – 11.10.2012    
Katowice – 25.10.2012
Bydgoszcz –  08.11.2012
Łódź – 22.11.2012
Poznań – 13.12.2012