WARSZAWA – Interaktywny wiosenny spektakl

Wiosenny spektakl został przygotowany przez dzieci z Przedszkoli „Dzieci Świata – Świat Dzieci”, a odbędzie się na scenie w teatralnym otoczeniu, z użyciem rekwizytów, profesjonalnego nagłośnienia i oświetlenia. Skierowany jest on do najmłodszych widzów z Warszawy, dla których dodatkową atrakcją będzie możliwość aktywnego w nim uczestniczenia. Dzieci z widowni będą mogły wspólnie z rodzicem lub opiekunem wystąpić na scenie, a każdy odważny maluch zostanie nagrodzony upominkiem.

Przedszkolaki tworzą kulturę

Ta wspólna inicjatywa Białołęckiego Ośrodka Kultury oraz Przedszkoli ma na celu zachęcenie dzieci do przełamywania własnych lęków i słabości w zakresie wystąpień przed szerszą widownią, a także zaprezentowanie się poza znanymi murami przedszkola. Dodatkowym ważnym walorem dydaktycznym jest poczucie tworzenia kultury oraz rozwijanie umiejętności wchodzenia w różne role. „Takie wydarzenie to duże przeżycie dla dzieci. Cieszymy się, że dzięki otwartości Białołęckiego Ośrodka Kultury nasi mali podopieczni mogą wystąpić na prawdziwej scenie.” – podsumowuje Kinga Pietera, dyrektor białołęckiego Przedszkola „Dzieci Świata – Świat Dzieci”.  

Białołęcka scena dla wszystkich

Ten interaktywny spektakl jest ciekawą i nietypową formą adaptacji dla dzieci nieuczęszczających jeszcze do przedszkola. Zamierzeniem organizatorów jest włączenie dzieci z widowni w bajkową akcję przedstawienia, a dzięki temu w przedszkolne wydarzenie. Pani Wiosna odgrywana przez dziewczynkę z Przedszkola będzie zachęcać dzieci z widowni do wejścia na scenę i zaprezentowania wybranej piosenki lub wierszyka.

Jak się zgłosić

Chętni powinni pojawić się w Białołęckim Ośrodku Kultury w czwartek 21 marca o godz. 10:30. Każde dziecko, które zdecyduje się na wspólny występ z dziećmi z Przedszkola otrzyma upominek.


Białołęcki Ośrodek Kultury

Vincenta van Gogha 1,  Warszawa

www.dzieciswiata-swiatdzieci.pl