WARSZAWA – Julita Bator na październikowym spotkaniu BoboCamp

Październikowe spotkania upłyną nam pod hasłem eko, a naszym gościem specjalnym będzie Pani Julita Bator, autorka książki “Zamień chemię  na jedzenie”.

Czym tak naprawdę jest ekologia? Jakie są blaski i cienie życia zgodnie z naturą? Ile kosztuje ekologiczne jedzenie? Jak życie zgodnie z naturą wpływa na nasze samopoczucie? Na te i na wiele innych pytań odpowiemy na najbliższych spotkaniach BoboCamp.
 
Zaczniemy 18 października, o godzinie 12.00 na Saskiej Kępie. Na tym spotkaniu naszym gościem będzie Pani Julita Bator, która dla zdrowia swojej rodziny zmieniła całkowicie swoje podejście do jedzenie. Znalazła gospodarza mającego krowę, kury i warzywa bez sztucznych nawozów, a w domu nauczyła się robić m.in. ketchup i ser żółty. O tym wszystkim, i wielu innych sprawach związanych z chemią w jedzeniu, napisała w swojej książce i przyjedzie specjalnie dla nas prosto z Krakowa.
 
Nie będzie to jedyny gość. Spotkamy się również z Kasią Malec, psycholog dziecięcym. Kasia opowie nam o trudnej sprawie związanej z wyznaczaniem dzieciom kar. Zapytamy się Kasi czy w ogóle warto karać dzieci? Jakie może przynieść to skutki? I jak inaczej wyznaczać granice?
 
Tak będzie w czwartek, a w poniedziałek, 21 października o godzinie 10.00, na Kabatach spotkamy się z Joanną Dzieciątko ze Stowarzyszenia Edukacji w Rodzinie i Joanną Baranowską blogerką www.organiczni.baranowscy.eu.
 
Joanna Dzieciątko opowie nam jak można uczyć dzieci w domu. Sama jest mamą trójki dzieci, które z dużymi sukcesami i satysfakcją uczy w domu. Natomiast z Joanną Baranowską porozmawiamy o ekodylematach i ekologii wcielanej w życie całej rodziny.
 
BoboCamp#13, na Saskiej Kępie – 17.10, godz. 12.00, kawiarnia FikuMikuCafe (ul. Zwycięzców 32), BoboCamp Kabaty#5 – 21.10, godz. 10.00, kawiarnia HockiKlocki (ul. Wańkowicza 4).
 
Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

Rejestracja na spotkania: www.facebook.com/bobocamppl/events lub www.bobocamp.pl (link do formularza znajduje się w informacji o październikowych spotkaniach).