WARSZAWA – kolejne pokazy filmowe z cyklu MaMa w Kinie Praha

Przed projekcją filmu odbędzie się spotkanie „Powrót do formy z Przełomem w Odchudzaniu”. Podczas spotkania Mamy będą mogły dowiedzieć się jak dopasować prawidłową dietę po ciąży. Opowiemy, jak po porodzie wrócić do formy i cieszyć się szczupłą sylwetką. Jak racjonalnie dostosować żywienie, aby utrzymać upragnioną wagę i cieszyć się z życia. Jak przeprogramować swoje myślenie i być szczęśliwą Mamą, bo szczęśliwa mama to szczęśliwe dziecko.

Po spotkaniu zapraszamy na projekcje filmu „Przeszłość” w reżyserii Asghara Farhadiego.

„Przeszłość” – Ahmad i Marie nieformalnie zakończyli swój związek cztery lata temu. Po długiej rozłące mężczyzna przylatuje do Paryża, aby ostatecznie podpisać dokumenty i tym samym doprowadzić sprawę rozwodową do końca. Marie potrzebuje tych formalności, aby móc wejść w nowy związek małżeński z Samirem. Spotkanie nabiera dramatyzmu, kiedy Ahmad dowiaduje się, że atmosfera w domu Marie daleka jest od normalności. Z każdą chwilą kolejne tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw i odciskają swoje piętno na życiu wszystkich.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będzie dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!

18 września, środa  
start godz. 11.00,
cena biletu: 12 zł

Kino Praha
ul. Jagiellońska 26
03-719 Warszawa