WARSZAWA – kolejne spotkania BoboCamp

Ponieważ jest to nasze jubileuszowe spotkanie nie może zabraknąć na nim osoby, która przez ten cały rok kibicowała nam, no i jako pierwsza zdecydowała się na współpracę ze mną, czyli Izy Sztandery. Iza poprowadzi warsztat masażu dzieci i niemowląt. W trakcie spotkania z Izą porozmawiamy o tym, czym jest dotyk, do czego i dlaczego go potrzebujemy, o korzyściach rodziców i maluszków jakie płyną z masowania, jak bawić się dotykiem i czerpać z tego radość. A na koniec zrobimy sobie masaż dłoni.

Natomiast drugim naszym gościem będzie Pani Ewa Tomczak-Słomka, która jest logopedą dziecięcym i była gościem drugiego spotkania BoboCamp. Z Panią Ewą porozmawiamy o problemach w rozwoju mowy jakie mogą pojawić się u dzieci w wieku wczesnoszkolnym.

Jako pierwsza wystąpi Monika Cywińska, która jest instruktorką fitness. Na co dzień Monika pracuje w warszawskich fitness clubach, a także jako instruktor indywidualny. A po rozgrzewce pałeczkę przejmie Pamela Kucińska – doula, dobrze wszystkim znana z wcześniejszych naszych spotkań. Z Pamelą porozmawiamy o tym jak być dobrą mamą, żoną i kochanką i w tym wszystkim nie zwariować.

Dodatkowo w związku z naszym jubileuszem mamy do wygrania (na obu spotkaniach) książki „Zmień chemię na jedzenie” autorstwa Pani Julity Bator.

Piersze spotkanie:  19 września, o godzinie 12.00, na Saskiej Kępie w kawiarnii FikuMikuCafe, znajdującej się na ul. Zwycięzców 32.

Plan spotkania na Saskiej Kępie

12.00 Powitanie

12.10 Iza Sztandera – masaż dzieci i niemowląt
13.10 Przerwa

13.20 Ewa Tomczak-Słomka – rozwój mowy u dzieci w wieku wczesnoszkolnym

Drugie spotkanie:  27 września, o godzinie 10.00 do kawiarni HockiKlocki, znajdującej się przy ul. Wańkowicza 4 lok 3.

Plan spotkania na Kabatach


10.00 Przywitanie

10.10 Monika Cywińska – instruktorka fitness „Jak dbać o formę w ciąży i po porodzie” – również dla mam starszych dzieci
11.10 Przerwa

11.15 Pam Kucińska – „Matka, żona i kochanka. Jak pogodzić te role?”


Udział w spotkaniach jest bezpłatny, a zarejestrować można się na stronie www.bobocamp.pl lub na www.facebook.com/bobocamppl/events.