WARSZAWA – listopad z BoboCamp

W listopadzie zaczniemy na Kabatach. 22 listopada (piątek), o godzinie 10.00 w kawiarni HockiKlocki, przy ul. M. Wańkowicza 4. Spotkamy się tam z Izą Frankowską i Anną Mućką. Izę dobrze już znacie. Często uczestniczy w naszych spotkaniach i dzieli się swoją wiedzą. Jest ona doulą, ale i fizjoterapeutką ze złotymi rękami, wspaniale masującymi.

I właśnie o masażu w ciąży, o tym czy można, czy nie można, opowie nam na najbliższym spotkaniu. Naszym drugim gościem na Kabatach będzie Anna Mućka, która jest psychologiem z Pracowni Rozwoju „Moc Inspiracji”. Z Anią porozmawiamy o buncie 2-latka. Dodatkowo w czasie spotkania rozlosowany zostanie kupon na masaż ufundowany przez Izę Frankowską.
 
Spotkamy się również na Saskiej Kępie, w kawiarni FikuMikuCafe, znajdującej się przy ul. Zwycięzców 32. 28 listopada, o godzinie 12.00 porozmawiamy z Pauliną Dudek i Agnieszką Fabianowicz z MamaTuli o rodzicielstwie bliskości oraz z Katarzyną Łapacz, rehabilitantką o łagodzeniu bólu kręgosłupa w czasie ciąży i po porodzie. W trakcie spotkania rozlosujemy także 2 książki “Dom Tajemnic” Lorena Martin D, które zostały ufundowane przez wydawnictwo Znak.
 
Wszystkie spotkania BoboCamp są bezpłatne, prosimy jedynie o wcześniejszą rejestrację za pomocą formularza znajdującego się na stronie www.bobocamp.pl lub po przez wydarzenia w serwisie Facebook.com/bobocamppl/events.
 
Patronat Honorowy nad spotkaniami objęli:

Burmistrz Dzielnicy Praga Południe Pan Tomasz Kucharski
Burmistrz Dzielnicy Ursynów Pan Piotr Guział