WARSZAWA – MaMa w Kinie Praha Kolejne spotkanie już 19 lutego

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha,stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 19 lutego o godz.14.00 zapraszamy na spotkanie „Bądź pewna siebie!” prowadzone przez Justynę Kwiatkowską.

Często za wieloma problemami w naszym życiu stoi pewność siebie i zaufanie do siebie. Pewność siebie jest fundamentem, na którym budujemy różne nasze tożsamości i role – kobiety, pracownika, przedsiębiorcy i matki. Pewność siebie pomaga w odważnym kroczeniu przez życie, w pokonywaniu przeszkód i podejmowaniu wyzwań. Niektóre kobiety po urodzeniu dziecka pytają: „Gdzie się podziała moja pewność siebie?”. Niektóre kobiety po urodzeniu dziecka zyskują własną pewność siebie. Na warsztacie coachingowym trenerka Justyna Kwiatkowska przedstawi sedno pewności siebie i ćwiczenia na jej wzmocnienie. Każda mama, każda kobieta zasługuje na to, by być pewną siebie – po to, by być sobą.

Warsztat poprowadzi Justyna Kwiatkowska, doświadczony trener i coach motywacji, właścicielka Pracowni Sukcesu, miejsca gdzie pracuje z kobietami nad wzmocnieniem ich skuteczności i efektywności osobistej i zawodowej. Więcej: www.pracowniasukcesu.com

Po spotkaniu zapraszamy na pokaz filmu „Facet (nie) potrzebny od zaraz”w reżyserii Weroniki Migoń.

„Facet (nie) potrzebny od zaraz” Nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. Zosia (Katarzyna Maciąg) rozstaje się z chłopakiem (Łukasz Garlicki) po tym, jak nakrywa go w swoim mieszkaniu z inną dziewczyną. Zdradzona, staje przed koniecznością ułożenia sobie życia na nowo. Dodatkowo sytuację świeżo upieczonej singielki komplikuje stary zakład, zgodnie, z którym Zosia, uważana za typową kandydatkę na „starą pannę”, nie może przyjść samotnie na ślub Anny (Anna Czartoryska) – koleżanki z lat szkolnych. Za namową przyjaciółki – Patrycji (Joanna Kulig), postanawia odszukać facetów, którzy byli kiedyś ważni w jej życiu i sprawdzić, czy gdzieś po drodze nie przegapiła wielkiej miłości i czy któryś z „byłych” nie jest tym jedynym. Sześciu facetów i dziewczyna, która wciąż nie znalazła prawdziwej miłości… albo ją przegapiła. A może miłość to nie wszystko?

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.
Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!