WARSZAWA – Mama w kinie Praha – kwiecień


Z informacji organizatorów:

Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry i zabawki. Wydawnictwo Tatarak wyposażyło biblioteczkę w bajki dla dzieci i w premierowe książki: „Nad wodą” i „Piraci” Ali Mitgutsch. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha, stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. 3 kwietnia odbędzie się prezentacja specjalistycznego olejku Bio-Oil® do pielęgnacji skóry Mam. Podczas spotkania Firma Cederroth przedstawi Bio-Oil® – specjalistyczny olejek do pielęgnacji skóry dotkniętej rozstępami, bliznami, nierównomiernym kolorytem, a także skóry odwodnionej i przesuszonej. Poza prezentacją produktową skupimy się na tematyce pielęgnacji skóry w ciąży i po ciąży, z naciskiem na problem rozstępów.

Po spotkaniu zapraszamy na film Marii Sadowskiej "Dzień Kobiet” z Katarzyną Kwiatkowską w roli głównej.

Dzień Kobiet – Życie Haliny, pracownicy sieci handlowej "Motylek", samotnie wychowującej córkę, zmienia się wraz z awansem na kierowniczkę sklepu. Wyższe stanowisko oznacza przywileje i większe wynagrodzenie, ale kobieta szybko przekona się, że cena, jaką przyjdzie jej zapłacić, jest bardzo wysoka. Kiedy korporacja przekroczy wszystkie granice, Halina rzuci jej wyzwanie, narażając się na brutalne konsekwencje. Właściciele sieci handlowej nie cofną się przed niczym, aby ukryć swoje brzydkie sekrety.

Termin: 3 kwietnia, środa  
Godz. 11.00
Miejsce: Kino Praha, ul. Jagiellońska 26, Warszawa
Kontakt: 22 343 03 10, www.kinopraha.pl
Koszt: 12 zł