WARSZAWA – MaMa w Kinie Praha – pokaz filmu Bilet na księżyc

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha,stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 20 listopada zapraszamy na pierwsze z dwóch spotkań (kolejne odbędzie się 4 grudnia), zatytułowane „Czy matka jest kobietą – intensywne zastanawianie się nad macierzyństwem”, które poprowadziMarta Niedźwiecka, pierwsza w Polsce sex coacherka i współtwórczyni Pussy Project, serwisu dla kobiet poszukujących informacji na temat seksualności. (www.pssproject.pl).

Na spotkaniu sprawdzimy, jak widzimy nasze życie po narodzinach dzieci. Zastanowimy się nad tym, jak zmieniają się relacje ze światem, z partnerem, z samą sobą, jakie wymagania są stawiane przed matkami i czego matki oczekują od siebie. Machniemy czarodziejską różdżką i pozwolimy sobie wyrazić to, czego potrzebujemy, jako kobiety i matki.

Po spotkaniu zapraszamy na pokaz filmu „Bilet na księżyc”w reżyserii Jacka Bromskiego.

„Bilet na księżyc ”-Rok 1969. Fascynujący się lotnictwem Adam zostaje powołany do wojska. Jednak, ku własnemu rozczarowaniu, dostaje przydział do służby w… Marynarce Wojennej. Z Antkiem starszym bratem, wyruszają nad morze. Podczas kilkudniowej podróży przez Polskę odwiedzają starych znajomych i zawierają nowe znajomości. Antek – niepoprawny podrywacz i król nocnych lokali – chce przygotować nieśmiałego brata do życia. Jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń. 

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!