WARSZAWA – MaMa w Kinie Praha – pokaz filmu Powtórne narodziny

Kino Praha, Fundacja MaMa i ebobas.pl serdecznie zapraszają na kolejne spotkanie z cyklu MaMa w Kinie Praha,stworzone specjalnie dla Mam z małymi dziećmi. W środę, 18 grudnia zapraszamy na świąteczne spotkanie – dla każdej Mamy świąteczny upominek.

Po spotkaniu zapraszamy na pokaz filmu „Powtórnie narodzonyw reżyserii Sergio Castellitto.

„Powtórnie narodzony” to filmowa adaptacja bestsellerowej książki Margaret Mazzantini, wydanej w Polsce 6 listopada. Książka sprzedała się we Włoszech w setkach tysięcy egzemplarzy. Jest rok 1984, Sarajewo. Gemma (Penelope Cruz) jest studentką, zaś Diego (Emile Hirsch) bardzo przystojnym amerykańskim fotografem. Para spotyka się przypadkiem i zakochuje się w sobie od pierwszego wejrzenia. Ich związek bardzo szybko przeradza się w płomienny romans. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna jest w ciąży. Tymczasem w mieście wybucha wojna domowa, która zmusza zakochanych do ucieczki z kraju…

Cykl MaMa w Kinie Prahajest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej jest przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali jest dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.
 
Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu MaMa w Kinie Praha!