WARSZAWA – Mama w kinie Praha – spotkanie z psychologiem

Z informacji organizatorów:

Podczas spotkania porazmawiamy o tym, jak zrozumienie potrzeb dziecka może się przełożyć na „skuteczne rodzicielstwo”, w którym dużo łatwiej osiągnąć porozumienie z dzieckiem. Mamy dowiedzą się co w wychowaniu daje nam rozumienie dziecka. Mamy poznają kilka prostych sposobów na zrozumienie dziecięcych potrzeb oraz praktyczne sposoby wykorzystania ich w wychowaniu swoich maleństw.

Jarek Żyliński: psycholog dziecięcy, ekspert ds. wychowania dzieci, autor audycji „Psychoblog Jarka Żylinkiego” w Radiu Bajka, psychoedukator, prowadzi zajęcia dla rodziców i dzieci.

Po spotkaniu zapraszamy na wybitny film w reżyserii Thomasa Vinterberga „Polowanie ” z Madsem Mikelsenem w roli głównej.

● „Polowanie ” – Niewinne kłamstwo małoletniej podopiecznej zmienia w piekło życie nauczyciela z prowincji. Mężczyzna staje się celem nagonki lokalnej społeczności, która z góry uznaje go winnym i postanawia na własną rękę wymierzyć sprawiedliwość. Błyskotliwy thriller Thomasa Vinterberga, z poruszającą i zapadającą w pamięć rolą Madsa Mikkelsena, był jedną z największych sensacji ostatniej edycji MFF w Cannes, zdobywając trzy nagrody: dla najlepszego aktora, Jury Ekumenicznego oraz Vulcain Prize za zdjęcia Charlotte Bruus Christensen. „Polowanie” jest laureatem British Independent Film Award dla najlepszego filmu zagranicznego, Nagrody Publiczności MFF w Vancouver, zostało też nominowane do BAFTA w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny.

Cykl MaMa w Kinie Praha jest stworzony specjalnie dla Mam z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają w domu niemowlę lub przedszkolaka. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu. Na sali kinowej będzie przyciszony dźwięk oraz przygaszone światło. Podczas seansu, na sali będą dostępne miejsce do przewijania, pieluchy oraz  kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest kącik, wyposażony w gry, zabawki i książki. Animatorki będą opiekować się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.

Zapraszamy wszystkie Mamy z dziećmi na spotkania z cyklu  MaMa w Kinie Praha!

Termin: 24.04
Godz. 11.00
Miejsce:  Kino Praha, ul. Jagiellońska 26, Warszawa
Kontakt: 22 343 03 10, www.kinopraha.pl
Koszt: 12 zł