WARSZAWA – MAMAVILLE Targi dla mamy i dziecka VOL.2

 
Zapraszamy na kolejną letnią edycję Targów Mamaville, gdzie będziecie mogli spędzić przyjemny dzień w gronie najbliższych i przygotować się odpowiednio na wakacje.
 
29 czerwca w jednym miejscu spotkacie i poznacie wystawców i projektantów, którzy podzielą się z Wami swoimi ciekawymi, nowymi pomysłami i produktami, których nie znajdziecie w ogólnodostępnej sprzedaży. 
 
Dodatkowo przygotowaliśmy spotkania i zajęcia dla dzieciaków w różnym wieku oraz dla Was: kobiet w ciąży, po porodzie, rodziców i wszystkich zainteresowanych tematyką macierzyństwa. 
 
Ale to jeszcze nie koniec! 

Po odwiedzinach u naszych designerów warto coś przekąsić. Dlatego na Mamaville pojawią się reprezentanci strefy kulinarnej, którzy nakarmią Was i dzieciaki. Pyszne, kolorowe, najróżniejsze przekąski, dania, napoje. Także, jak widzicie, dzień zapowiada się co najmniej interesująco. 
 
Mamaville Targi to:
 
  • strefa zakupów u wystawców znanych marek i wybranych projektantów z branż: ubrania / zabawki / wystrój wnętrz / akcesoria / dodatki / edukacja / wydawnictwa; dla kobiet, rodzin oraz dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do starszaka (0 – 13 lat).
  •  
  • strefa edukacyjno – rozrywkowo – warsztatowa dla dzieci i dorosłych, 
  • wszystkie warsztaty i cała strefa są za darmo!!!
  •  
  • strefa kulinarna, czyli jedzenie dla wszystkich (także wegetariańskie i wegańskie); nakarmią Was:
 
Lokalizacja – Domaniewska 37a.
 
– przyjazne dla rodziców z dziećmi
– podjazd dla wózków
– 100 miejsc parkingowych
– przestronna hala wystawiennicza
– miejsce dla mamy z dzieckiem

Zapraszamy! https://www.facebook.com/events/682837398443744/