WARSZAWA – Młoda Mama – spotkania dla Mam z maluchami

 Powszechnie sądzi się, że przez urodzenie dziecka niemal automatycznie matki nabierają kompetencji rodzicielskich, że okres wczesnego macierzyństwa to niekończące się pasmo szczęścia. Młodym mamom nie wypada narzekać, skarżyć się, złościć.

Nowa rola matki to oprócz wielu radościtakże trudności, stres, zmagania się z wieloma problemami, zmęczenie. Młode mamy często zostają same z wieloma trudnościami. Nie zawsze mają oparcie.

Dlatego chcemy zaoferować młodym mamom warsztaty – spotkania z innymi młodymi mami, prowadzone przez psychologów. To także okazja by przełamać codzienną rutynę obowiązków i opieki nad dzieckiem. 
 
Na warsztatach mamy otrzymają wsparcie,będą miały możliwość podzielenia się codziennymi problemami. Chcielibyśmy aby po zajęciach młode mamy miały większe zaufanie do swoich kompetencji macierzyńskich, były bardziej pewne siebie, nabyły wiedzę dotyczącą rozwoju dziecka, nauczyły się jak lepiej dogadywać się z dzieckiem.
 
Zajęcia „Młoda Mama” kierowane są do kobiet – młodych mam, przebywających na urlopach macierzyńskich i wychowawczych. Mamy mogą przychodzić z niemowlętami do 1 roku życia. Zajęcia odbywają się w sali wyposażonej w sprzęty do pielęgnacji niemowląt.  Zajęcia są nieodpłatne
 
Najbliższe terminy:
spotkania we wtorki, w godz.10.15-12.15,
 
Adres: Ul.Popiełuszki 13, (budynek Ogniska Pracy Pozaszkolnej), Warszawa, Żoliborz
 
Zapisy i więcej informacji:
www.pomocrodzicom.pl
0 609 858 868- Monika Ciechomska