WARSZAWA – Pierwsze spotkanie BoboCamp

Z informacji organizatora:

Czym jest BoboCamp?

BoboCamp to cykliczne spotkania, odbywające się w luźnej, nieformalnej atmosferze.

W trakcie takiego spotkania każdy może poruszyć interesujący go temat, podzielić się swoimi doświadczeniami, a także troskami.

Inicjatorką cyklu jest Agnieszka Jasińska – mama, z dużymi pokładami energii. Przez kilka lat pracowała w branży parentingowej – prowadząc serwis internetowy dla rodziców, a także zajmowała się organizacją eventów. Teraz, z małym towarzyszem u boku, organizuje BoboCamp.

Na najbliższym spotkaniu, 6 września, porozmawiamy z Izą Sztanderą – doradcą macierzyńskim, o tym jak stać się rodzicem i nie zwariować, z Anną Charko – dietetykiem, o pomysłach na zdrowe śniadanie naszych dzieci i z przedstawicielką Spółdzielni MaM, która opowie jak to jest pracować z dzieckiem w domu.

W trakcie spotkanie będą też niespodzianki. Wśród uczestników rozlosujemy książki ufundowanie przez Fundację Szczęśliwe Macierzyństwo. Będą to „Czupury i inne zabawy z wyobraźnią” oraz „Pichciuchy, czyli rodzina w kuchni”.

Termin: pierwsze spotkanie 6 września
Godz. 12.00
Miejsce: Spotkania będą odbywać się w kawiarni FikuMikuCafe, znajdującej się na Saskiej Kępie, przy ul. Zwycięzców 32.Rodziców zapraszamy z dziećmi, które w trakcie dyskusji będą mogły pobawić się w specjalnie dla nich przygotowanej sali.
Kontakt: www.facebook.com/bobocamppl www.bobocamp.pl
Koszt: Udział w spotkaniach jest bezpłatny