WARSZAWA – „Pierwszy” dzień w Polanie – bezpłatny warsztat dla rodziców

Z informacji organizatora:

„Gdy Twoje dziecko ma problemy z nauką” to tytuł warsztatu, który poprowadzi Agnieszka Stein, doświadczony psycholog dziecięcy, założycielka strony www.dzikiedzieci.pl i autorka książki „Dziecko z bliska”, która ukazała się w kwietniu 2012 roku.

Warsztat skierowany jest do rodziców dzieci w wieku od 6 do 16 lat (uczniów szkoły podstawowej lub gimnazjum), którzy mają poczucie, że ich dziecko nie lubi szkoły, nie lubi się uczyć, osiąga w nauce wyniki znacznie poniżej swoich możliwości, ma trudności z opanowaniem szkolnego materiału.

Podczas spotkania rodzice dowiedzą się jak skutecznie pomagać dziecku polubić szkołę i naukę, jak osiągać w nauce sukcesy, czego szkoły oczekują od rodziców w kwestii radzenia sobie z trudnościami dzieci.

Do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach i konsultacjach w Twoim „pierwszym” dniu w Polanie uprawniają specjalne kupony, które należy rezerwować telefonicznie pod numerem (022) 825 00 45, a następnie odebrać w Ośrodku w dniach od 9 do 11 maja 2012 r. w godz. 10-20. Liczba miejsc jest ograniczona o wzięciu udziału w spotkaniach decyduje kolejność zgłoszeń.

Twój „pierwszy” dzień w Polanie odbędzie się 15 maja 2012 r.  Wszystkie warsztaty i konsultacje zorganizowane na terenie Prywatnego Ośrodka Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej Polana w Warszawie przy ul. Banderii 4 lok. 179 (kl. VII, I p.) są w tym dniu bezpłatne.

Termin: 15 maja 2012
Godz.: 17.00 – 20.00
Miejsce: Ośrodek Terapii Uzależnień i Pomocy Psychologicznej Polana Warszawa, ul. Banderii 4 lok. 179 (kl. VII, I p.)
Kontakt: www.osrodekpolana.pl (022) 825 00 45
Koszt: warsztaty w tych dniach są bezpłatne