WARSZAWA – Pokaz filmu


Z informacji organizatorów:

Zapraszamy zainteresowanych świadomym życiem, rodzicielstwem, pracą wspierającą świadomie rodzenie, tworzenie. W końcu wszystkich ten temat dotyczy. Każdy bez wyjątku urodził się, a jakoś tych narodzin, jego przekonania z okresu prenatalnego mają  bez żadnych wątpliwości wpływ na jakość naszego życia. Metoda Eleny stworzona jest po to, aby przetransformować wszelkie zranienia z tego okresu, abyśmy mogli żyć w WOLNOŚCI w prawdziwym słowa tego znaczeniu.

Elena Toenetti-Vladimirova jest jedną z pionierek ruchu Świadomych Narodzin od roku 1982. Jest twórczynią filmu ,,Narodziny jakie znamy” ( 2006), za który przyznano jej nagrodę w kategorii filmów dokumentalnych. Film ten został pokazany w 57 krajach i przetłumaczony na 12 języków. Elena podróżuje po świecie prowadząc liczne seminaria, biorąc udział w licznych konferencjach i jest zapraszana na liczne wydarzenia. Dzieli się unikalnym, innowacyjnym i wyjątkowo skutecznym podejściem w uwalnianiu systemu przekonań opartych na strachu. Ponad 100 osób w 22 krajach zostało wprowadzonych w jej unikalną metodę ,,Odkodowywania odcisku limbicznego”: Limbic imprint RE-coding po specjalnych szkoleniach, w których zarówno meższczyżni jak i kobiety, wszyscy, którzy urodzili się w warunkach odbiegających od błogich. Te szkolenia są dla wszystkich, którzy pragną przetransformować podświadome wzorce, które wpływają negatywnie na ich życie. Zawierają również przygotowanie do świadomych narodzin, które często prowadzi do ekstatycznego doświadczenia narodzin dla obojga rodziców i uzdrowienia emocjonalnych traum poprzednich porodów.
www.czeresniowepole.blogspot.com

O filmie:
NARODZINY, JAKIE ZNAMY – to film niosący potężną dawkę emocji, ale niezwykły, głęboko poruszający i piękny w wymowie.

Skierowany do przyszłych rodziców, położnych i lekarzy, oraz wszystkich tych, dla których hasło „rodzić po ludzku” nie jest tylko pustym frazesem, ale prawdziwym, świadomym wyborem.

To, w jaki sposób przyszedłeś na świat, wpływa na całe Twoje dalsze życie – oto idea przewodnia filmu.

Elena Tonetti-Vladimirova, współpracownica Igora Czarkowskiego – pioniera filozofii naturalnych narodzin – stworzyła obraz ukazujący poród jako doświadczenie w pełni wyczekiwane, radosne i bezpieczne, w pełni humanitarne i pozbawione cierpienia zarówno dla matki, jak i dla nowonarodzonego dziecka.

Według autorki, poród odbywający się w najbardziej przyjaznym człowiekowi środowisku, czyli w wodzie, poród bez użycia jakichkolwiek środków farmakologicznych, w obecności najbliższych, a przede wszystkim w atmosferze bezpieczeństwa, miłości i pełnego psychicznego przygotowania obojga rodziców do tej niezwykłej chwili, ma ogromne znaczenie dla noworodka, a wręcz determinuje kolejne lata jego życia.

Obraz ukazuje 11 naturalnych porodów, w tym porody domowe oraz w wodzie, a środowisko położnych w USA okrzyknęło ten film najbardziej głębokim i obszernym przewodnikiem naturalnych narodzin w świecie”, ponieważ dostarcza on potężnej dawki wiedzy, co należy robić, aby urodzić dziecko świadomie i w naturalny sposób.

Wywiad z Amber Hartnell, której poród w wodzie został przedstawiony na filmie można przeczytać na stronie „Orgazm przy porodzie”. (wg Marka Kotasa )

więcej informacji o warsztacie Eleny na www.czeresniowepole.blogspot.com
zgłoszenia na pokaz filmu do Kasi Auli Barszczeskiej:
[email protected]

Termin: 27 czerwca
Godz. 19:00
Miejsce: Kino Femina, Warszawa

Stowarzyszenie „Mamy Czas”
Klub Mam i Tatusiów na Bielanach
www.mamyczas.wordpress.com
www.facebook.com/stowarzyszenie.mamy.czas