WARSZAWA – powakacyjne spotkanie Akademii MamaPyta.pl

Wraz z Akademią MamaPyta.pl  zawita Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta, autor książek z serii „Mamo, Tato, co Ty na to?”, który od lat doradza rodzicom jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci. Paweł Zawitkowski będzie do dyspozycji uczestników przez cały czas trwania spotkania. W trakcie spotkania będzie można również nabyć książki z serii Mamo, Tato co Ty na to? z dedykacją i autografem autora.

Mamo, Tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się na stronie www.mamapyta.pl. Wśród uczestniczek zostaną rozlosowane nagrody ufundowane przez naszych partnerów.

Partnerem Głównym spotkania jest Centrum Medyczne DAMIANA, pozostali Partnerzy to Żywiec Zdrój, Bank Komórek Macierzystych NOVUM, Carriwell, Kupiec, Sequoia, LennyLamb.

Spotkanie odbędzie się w piątek 27 września br. w godz. 12.00-16.30 w Sali Żółtej, budynku FOCUS, Al. Armii Ludowej 26 w Warszawie.

Program spotkania

Terminy kolejnych spotkań:


    – 24 października 2013 – Gdańsk
    – 28 listopada 2013 – Kraków
    – 5 grudnia 2013 – Poznań