WARSZAWA – Premiera książki Baby and the city


Z informacji organizatorów:

Od tego się zaczęło, od błysku w oku, marzeń i planów, od realizacji projektu bez zastanowienia. 21 kwietnia 2013 roku zapraszamy Was, abyście razem z nami świętowali premierę Baby and the City Warszawa – pierwszego w stolicy kompletnego przewodnika i poradnika dla miejskich rodziców!

Co się w nim znajdzie? Stołeczne parki, deptaki, place zabaw i zabytki, a także sklepy, restauracje i kawiarnie – wszystko to, z perspektywy rodzica z dzieckiem w wózku wygląda zupełnie inaczej niż wcześniej. Ale ta książka to nie tylko absolutnie subiektywny przewodnik dla rodziców po miejscach im przyjaznych. Baby and the City kryje w sobie także m.in. szczegółowe opisy wszystkich oddziałów ginekologiczno-położniczych w stolicy, zestawienie fitnessów, gdzie poćwiczycie w ciąży i z 3-miesięcznym niemowlakiem, a także kto w środku nocy poratuje was poradą laktacyjną. Piszemy też o tym jak kupować wyprawkę, wózek, fotelik czy zabawki (w ich selekcji pomogła Magdalena Kordaszewska z serwisu Zabawkowicz.pl). Rozdziały ciążowe są konsultowane z doskonałymi specjalistami: lekarzem, psychologiem, położnymi, a także ze specami od dziecięcych sprzętów.

Bądźcie z nami w Muzeum dla Dzieci w niedzielę 21 kwietnia o godz. 15. Dzieciaki, wraz z animatorami tej fantastycznej instytucji zbudują makietę Warszawy! Będą też tworzyć wyjątkowe pamiątki ze spotkania – tekturowe koniki! Gwarantowane także zwiedzanie Muzeum dla Dzieci przy Państwowym Muzeum Etnograficznym. Wstęp wolny, oczywiście 🙂

Czekamy na Was! Dzielcie z nami radość najważniejszego wydarzenia tej wiosny w Warszawie!:)

Termin: 21.04
Godz. 15.00
Miejsce: Państwowe Muzeum Etnograficzne, Warszawa ul. Kredytowa 1
Kontakt: http://www.facebook.com/events/195164057274071/?ref=3
Koszt: wstęp wolny