WARSZAWA – Rodzina w podróży, czyli warsztaty dla rodziców, którzy chcą poznawać najdalsze zakątki świata z dziećmi.

Z informacji organizatora:

Jeśli na jakiekolwiek pytanie odpowiedziałeś „TAK” to spotkanie „Rodzina w podróży” jest dla Ciebie

Przyjdź i zobacz jak inni organizują dalekie podróże z dziećmi, dowiedz się co Cię czeka po drodze i zobacz co możesz zyskać, a to wszystko w miłej atmosferze rodzinnych warsztatów.

Zapraszamy wszystkich aktywnych i nieaktywnych rodzinnych podróżników, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem bądź szukają odpowiedzi na nurtujące pytania związane z organizacją dalekich wypraw z małymi dziećmi.

Agata Maroń – na co dzień trener biznesu oraz międzynarodowy coach w federacji ICC. Prywatnie mama, podróżniczka, sportowiec. Podróżuje w każdej wolnej chwili- głównie do krajów azjatyckich, spędzając tam 2-3 miesiące każdego roku. Ze swoim partnerem oraz synkiem-  11 miesięcznym Heniem podróżowała przez kilka miesięcy m.in. po Azji południowo-wschodniej i Europie południowej.  Lubi dzielić się swoim doświadczeniem i wspierać innych w osiąganiu zamierzonych celów. Z tego powodu organizuje spotkanie „Rodzina w podróży”, na którym chce podzielić się doświadczeniem podróżniczym  z dziećmi oraz pokazać jak osiągać swoje globtroterskie cele.

Termin: Sobota 30.06,
Godz. 12.00  
Miejsce: POMPON, ul. Młynarska 13, Warszawa
Kontakt: , (+48 22) 251 88 94
Koszt:  wstęp wolny