WARSZAWA – Slow life/Wolne życie cykl spotkń z Martą Pociechą


Życie pędzi, a ty nie nadążasz. Czujesz, że nie chcesz być w takim biegu. Terminy cię gonią, partner/ka ciągle czegoś od ciebie chce, dzieci hałasują. Brakuje ci czasu żeby spokojnie pomyśleć i na chwilę się zatrzymać. Czy słyszałaś/łeś o koncepcji slow life (wolne życie). W języku polskim ma podwójne znaczenie – jednocześnie wolne, czyli niespieszne oraz wolne, czyli pozbawione zmartwień. W swojej codziennej aktywności możesz zacząć postępować zgodnie z tą dewizą, nie rezygnując z niczego. To kwestia zmiany myślenia, nastawienia i świadomości. Jeśli chcesz dołączyć do grona osób, które żyją ‘wolnym życiem’ zapraszam do grupy rozwojowej.
 
Cel zajęć i spodziewane efekty:
 
Po zajęciach zakładam, że będziesz bardziej świadomy/a tego, czemu twoje życie tak pędzi; czemu tak trudno jest Ci się zatrzymać; co lub kto Cię pogania. Dzięki temu może zmienić się twoje myślenie dotyczące czasu oraz Twoje nastawienie do życia.
 
 
Czas trwania: 3 spotkania X 3 godziny 
Terminy: Marzec/Kwiecień 29.03, 5.04, 12.04
Zapisyi miejsce spotkań: Po zebraniu się grupy (od 6 do 10 osób) podawane są dokładne informacje dotyczące miejsca oraz płatności. W zależności od liczebności grupy i dostępności Sali warsztaty odbywają się wLaboratorium Psychologii Procesu lub w Inspiration Space.
Koszt jednego spotkania, dla jednej osoby: 80 zł.

Więcej informacji  i zapisy www.psycholog-pociecha.com