WARSZAWA – Świadoma Mama – W zdrowym ciele, zdrowy maluch

Z informacji organizatora:

Celem akcji jest szerzenie idei świadomego rodzicielstwa oraz integracja kobiet, które chcą podzielić się swoimi doświadczeniami i wspólnie cieszyć urokami macierzyństwa.                

Już 05 czerwca Świadoma Mama zaprasza na bezpłatne spotkanie z udziałem wykwalifikowanych specjalistów „W zdrowym ciele, zdrowy Maluch”.

W ciepłej i przyjaznej atmosferze eksperci odpowiedzą na wszystkie trudne i ważne pytania oraz rozwieją wątpliwości rodziców.

Jolanta Fraszyńska – aktorka teatralna i filmowa, znana m. in. z takich produkcji jak: Skazani na bluesa, Na dobre i na złe, Kiler-ów 2-óch, czy Licencja na wychowanie, to również szczęśliwa mama dorosłej już Nastazji i ośmioletniej Anieli. Aktorka chętnie dzieli się doświadczeniem bycia mamą. Na temat rodzicielstwa porozmawia również z uczestniczkami spotkania Świadomej Mamy.

Porozmawiajmy o macierzyństwie!

Okres ciąży i pojawienie się na świecie dziecka, to dla każdej Mamy czas radości, ale również trosk i niepokoju. Wątpliwości związane z porodem, czasem połogu i opieką nad noworodkiem rozwieje doświadczona położna. Mamy dowiedzą się, co to jest poród aktywny, jak rozpoznać  sygnały zbliżających się narodzin, a także jak skutecznie i świadomie zadbać o swoje zdrowie i kondycję po porodzie. Nie zabraknie tematów związanych z naturalnym karmieniem i porad dotyczących problemów z laktacją i pielęgnacją noworodka. Pojawią się także wątki dotykające emocji młodej mamy i depresji poporodowej.

Bezpieczny Maluszek

Zbliżają się wakacje – czas podróży i spacerów z maluszkiem. Ważnym elementem spotkania będzie pokaz pierwszej pomocy i spotkanie z ratownikiem medycznym. Nie zabraknie tematów związanych z bezpiecznym podróżowaniem, a także wyborem odpowiedniego wózka na spacer z dzieckiem.

Na wszystkie uczestniczki spotkania czekają upominki, a podczas spotkania do wygrania będą atrakcyjne nagrody!

Termin: 5 czerwca 2012
Godz. 17.30
Miejsce: Spotkanie odbędzie się w Best Western Hotel Felix przy ulicy Omulewskiej 24 w Warszawie.
Kontakt: Rejestracja na bezpłatne wydarzenie na stronie: www.SwiadomaMama.pl
Koszt: Spotkanie jest bezpłatne