WARSZAWA – Świadomi Rodzice w Mamie Lamie

Z informacji organizatorów:

Test Świadomego Rodzica został opublikowany pod koniec października.

6. grudnia, w dzień mikołajkowy, chcemy podzielić się z Państwem dotychczas zebranymi danymi. To świetna okazja, by usłyszeć zarówno opinie rodziców, którzy test rozwiązali, jak i ekspertów, którzy wciąż nad nim  pracują. Zebrane dane posłużą im do pracy nad kolejną edycją testu, który planujemy opublikować w czwartym kwartale przyszłego roku.  

Dla rodziców będzie to nie tylko możliwość, by podzielić się uwagami i sugestiami dotyczącymi testu oraz własnymi wychowawczymi doświadczeniami, ale także by porozmawiać z fundacyjnymi ekspertami, zasięgnąć krótkiej porady, czy nawiązać pierwszy kontakt z psychologiem dziecięcym.

W spotkaniu udział wezmą: Marek Michalak –  Rzecznik Praw Dziecka, Katarzyna Szymańska – dr nauk humanistycznych Polski Instytut Ericksonowski, psychoterapeutka, Małgorzata Ohme – psycholog dziecięcy, Wojciech Marciszewski – prezes zarządu Fundacji Rodzice Przyszłości.

Do dyspozycji gości będą również: Justyna Święcicka – psycholog oraz Sebastian Głydziak – założyciel Fundacji Rodzice Przyszłości.

Spotkanie poprowadzi dziennikarka radiowej Trójki – Katarzyna Stoparczyk, ambasador Fundacji Rodzice Przyszłości.  

Na dzieci, które będą towarzyszyły rodzicom czekają specjalne atrakcje: w czasie kiedy rodzice będą zajęci wszystkie chętne dzieci zapraszamy na godzinne zajęcia prowadzone przez wspaniałych aktorów Teatru Puszka. Na wszystkich czeka niespodzianka!

Po spotkaniu zapraszamy na zdrowy, lekki poczęstunek.

„Sprawdź czy jesteś świadomym rodzicem” to hasło społecznej kampanii poświęconej świadomemu wychowywaniu dzieci. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi na problemy braku przygotowania rodziców do roli jaką powinni pełnić w zakresie tworzenia silnej, szczęśliwej rodziny oraz umiejętności dotyczących prawidłowego rozwoju i świadomego wychowywania dzieci. W ramach kampanii 24 października na stronie www.rodziceprzyszlosci.pl został opublikowany Test Świadomego Rodzica. Zapraszamy do jego rozwiązania!

Klub dla dzieci i rodziców Mama Lama jest warszawską filią Fundacji Rodzice Przyszłości. To tutaj będziemy mieli okazję spotykać się z gronem zainteresowanych rodziców, współpracujących z Fundacją ekspertów oraz z osobami najważniejszymi w działaniach Fundacji – z dziećmi. Zapraszamy dzieci i rodziców do włączenia się w tworzenie Mamy Lamy, która powstaje z myślą o potrzebie rozwoju małych i dużych. Zapraszamy do Klubu – miejsca do zabawy i odpoczynku.  www.mamalama.pl  

Termin: czwartek, 6 grudnia
Godz. 12.00
Miejsce: Filia Fundacji Rodzice Przyszłości – Klub dla dzieci i rodziców Mama Lama, ul. Dąbrowskiego 71 w Warszawie
Przewidywany czas trwania spotkania: 1,5 godziny
Kontakt: Kasia Jacobson, , tel. 606 823 148 (Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc bardzo prosimy o zgłoszenie chęci uczestnictwa w spotkaniu do 4 grudnia)