WARSZAWA – Szkolenie dla kobiet – Budowanie zespołu – rozwiązywanie konfliktów

Z informacji organizatorów:

Stłumione uczucia, niespełnione potrzeby, poszukiwanie sensu życia – wszystkie te ludzkie problemy odgrywają zasadniczą rolę w każdej organizacji, zespole bez względu na i ich cel czy wizję. – Arnold Mindell

Wszędzie tam, gdzie ludzie pracują razem wcześniej czy później dochodzi do konfliktów. Są one oznaką pogłębiania się procesu tworzenia zespołu i szansą na zwiększenie jakości współpracy. O tym, czy uda skorzystać się z tej szansy decyduje sposób pracy z nimi.

Jeśli chcesz: zwiększyć jakość swoich działań zawodowych w obszarze rozwiązywania konfliktów,  zwiększyć swoją świadomość w podejściu do konfliktów w zespole, poznać i przećwiczyć konkretne narzędzia pracy z konfliktem – Zapraszamy!

Konrad Sobczyk – prowadzący: Mediator, Superwizor, Trener umiejętności rozwiązywania konfliktów w ośrodku mediacyjnym Mediatorzy.pl. Konrad posiada 10 letnie doświadczenie pracy z konfliktami i sytuacjami trudnymi w: organizacjach, projektach, sporach społecznych i rodzinnych. Prowadzi szkolenia i warsztaty dostarczając konkretnych narzędzi przygotowujące do rozwiązywania konfliktów dla szerokiego spektrum organizacji. Jest jednym z pionierów superwizji mediacyjnej w Polsce.

Zajęcia będą miały charakter warsztatów, element wykładu będzie sprowadzony do minimum. Umiejętności, których nauczysz się podczas tego warsztatu przydadzą się Tobie zarówno na rynku pracy jak i na rynku przedsiębiorstw ekonomii społecznej.

Projekt realizowany przez Fundację MaMa polega na wsparciu kobiet w dążeniu do rozwoju ekonomii społecznej poprzez stałe doradztwo, warsztaty i spotkania (min. Forum KES – Kobieca Ekonomia Społeczna). Działania te będą realizowane poprzez działalność gospodarczą Fundacji MaMa – Centrum Matek klubokawiarnię MaMa Cafe, sprzedającą między innymi wyroby spółdzielni socjalnych. Istotna część zadania publicznego dotyczy przystosowania lokalu Fundacji do potrzeb działań statutowych, w tym zawartych w merytorycznej części Projektu.

Termin: 15.11.2012
Godz. 10.00
Miejsce: Fundacja MaMa, ul. Wilcza 27b, Warszawa
Kontakt: (O udziale decyduje kolejność zgłoszeń!)
Koszt: spotkanie bezpłatne