WARSZAWA – Terenowy Kurs Pierwszej Pomocy

Z informacji organizatora:

Kiedy w domu pojawia się malutkie dziecko, dopiero jego kruchość pokazuje, jakie jest bezbronne. Super uczuciem jest wiedzieć, jak pomóc jemu w sytuacji zagrożenia. Jeszcze lepiej, gdy taką wiedzę i swoje umiejętności możemy wykorzystać dla innych, tak małych jak i dorosłych ludzi, zupełnie przypadkowo napotkanych na naszej drodze. Wtedy kiedy liczy się każda chwila.

Kurs pierwszej pomocy pozwala nam bardziej uwierzyć w nas samych i posiąść umiejętności odnalezienia się w sytuacji ekstremalnej oraz wykorzystania przez nas dobrze każdej takiej chwili.

Pozwalamy Tobie zdobyć nowe umiejętności.

Dajemy możliwość, aby zwykły kurs przerodził się w wydarzenie rodzinne, zapamiętane przez Twoje dziecko, siostrzeńca czy wnuka. Aby Twoja decyzja była czymś wyjątkowym. W tym samym czasie Twoje starsze dziecko będzie mogło przebywać podczas Twojego kursu, pod opieką wykwalifikowanej osoby. Ono też będzie miało co wspominać po kilku godzinach spędzonych na leśnych ścieżkach. Potem będziecie musieli połączyć swoje siły – razem czegoś się nauczyć, razem doświadczyć. Na koniec pełni wrażeń usiądziecie wspólnie z nami przy ognisku.

Terenowe Kursy Pierwszej Pomocy to połączenie kursu pierwszej pomocy dla dorosłych z zajęciami terenowymi dla dzieci, które prowadzone są na wolnym powietrzu. Zajęcia skierowane są do rodziców, dziadków i osób pracujących z dziećmi oraz ich dzieci lub podopiecznych. W trakcie spotkania uzyskuje się zaświadczenie o odbyciu kursu pierwszej pomocy. To czas, który spędzicie rodzinnie w terenie, korzystając z profesjonalnie przygotowanych programów zajęć dla dzieci i osób dorosłych, podczas blisko 5 godzinnej imprezy.

W programie:

– „Mała szkoła przetrwania w lesie – elementy survivalu i gier terenowych” dla dzieci w wieku 6-10 lat,

– „Podstawowy Kurs Pierwszej Pomocy, z elementami pomocy pediatrycznej” – dla osób dorosłych,

– wspólne zajęcia dla dzieci i dorosłych,

– ognisko.

Termin: 15 kwietnia, niedziela
Godz.: 10.00 – 15.00
Miejsce: Dziki Zakątek, ul. Chlubna 1A, Warszawa, Restauracja Dziki Zakątek położona jest na leśnym terenie.
Kontakt: http://www.facebook.com/events/323043901085762/ , www.malekilometry.pl ,
Koszt:
 dla 1 osoby dorosłej + 1dziecko:     220 PLN
 dla 1 osoby dorosłej + 2 dzieci:     260 PLN
 dla 2 osób dorosłych + 1dziecko:    370 PLN
 dla 2 osób dorosłych + 2 dzieci:     390 PLN