WARSZAWA – Walentynki z Uniwersytetem Rodzicow

W weekend 14-17 lutego przyjeżdża do Polski dr Aneta Czerska, pedagog, autorka metody wspierania rozwoju małego dziecka, autorka licznych publikacji, książek dla dzieci i materiałów dydaktycznych oraz programów komputerowych.

 
Dr Aneta Czerska spotka się w Warszawie z rodzicami małych dzieci i poprowadzi szkolenia Uniwersytetu Rodziców, na które serdecznie Państwa zapraszamy.
 
 
piątek – 14.02 – Wykład wprowadzający „Jak nie pozbawić dziecka geniuszu”
sobota – 15.02 – Cudowne fotoczytanie
niedziela – 16.02 – Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka
sobotnie i niedzielne popołudnie – Tajemnica kreatywności
poniedziałek – 17.02 – Cudowny start niemowląt
 
Cudowne fotoczytanie – czyli jak nauczyć małe dziecko czytać, aby rozwinąć wzrok, słuch, mowę, pamięć fotograficzną, kreatywność i wyobraźnię małego dziecka. Nowa, unikalna metoda o sprawdzonych rezultatach, opracowana przez dr Anetę Czerską, jest polecana dla dzieci od urodzenia do 6 roku życia. Jest to jedyna metoda do nauki czytania w języku polskim dla tak małych dzieci, a jej efektywność wynosi ponad 90%, co potwierdziły blisko dziesięcioletnie badania.   
 
  • Jak pomnożyć inteligencję małego dziecka – to jedne z najbardziej lubianych przez Państwa zajęć. Omówimy,
  • jak przygotowywać bity inteligencji,
  • jak wykorzystać każdą chwilę zabawy i spaceru na pomnażanie wiedzy dziecka,
  • jak nauczyć dziecko grać na instrumencie,
  • i jak uczyć języków obcych, aby utrzymać zdolności językowe dzieci na długie lata.
 
W 5 minut nauczę Państwa malarstwa polskiego, abyście Państwo umieli rozpoznać autora obrazu, który widzicie pierwszy raz w życiu. Z zajęć wyjdziemy z umiejętnością zagrania czterech utworów, mimo iż prawie wszyscy z Państwa nie znają nut i nie potrafią grać na żadnym instrumencie.
 
 
Tajemnica kreatywności – czyli rozwój zdolności prawego mózgu. Przygotowując się do zabaw z dziećmi będziemy ćwiczyli własną pamięć fotograficzną, kreatywność, wyobraźnię, intuicję, telepatię i wiele innych umiejętności prawopółkulowych.
 
 
Kolejny weekend z Uniwersytetem Rodziców odbędzie się w połowie kwietnia (matematyka, emocje, ruch i balans energetyczny).
 
Szkolenia są płatne. Zapisy prowadzimy mailowo i telefonicznie – 501 184 420 oraz 22 292 31 42. Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej witryny: www.cudownedziecko.pl, gdzie znajdziecie Państwo więcej informacji.