WARSZAWA – Warsztat dla nauczycieli Cyfrowa Wyprawka

Zapraszamy Cię na warsztat, który pomoże Ci przygotować się do prowadzenia z dziećmi i młodzieżą zajęć dotyczących nowych technologii i ich wpływu na codzienne życie. Na warsztacie poznasz materiały edukacyjne, które pozwolą stworzyć interesujące zajęcia. Uzyskasz informacje o tym, jak rozmawiać z dziećmi i młodzieżą na tematy związane z bezpieczeństwem w sieci, jak pomóc im unikać zagrożeń i dbać o to, by ich działania w Internecie nie krzywdziły innych. Dodatkowo dowiesz się, jak ciekawie i bez stresu przeprowadzić zajęcia dotyczące tematu, z którym dzieci i młodzież obcują na co dzień.

Warsztat adresujemy do nauczycieli informatyki, etyki, WOS-u, a także do wychowawców i innych osób zawodowo zajmujących się kształceniem dzieci i młodzieży. Udział mogą w nim brać osoby pełnoletnie.

Udział w warsztacie jest bezpłatny. Uczestnicy spoza Warszawy otrzymają zwrot kosztów podróży (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorem, Fundacją Panoptykon). Na miejscu zapewniamy poczęstunek, kawę, herbatę i obiad. Pytania prosimy kierować do organizatora drogą e-mail ().
Zapraszamy!

Termin warsztatu: 17 stycznia 2014 r., godz. 10.00-16.00

Miejsce: Warszawa (centrum miasta).

Zapisy: https://crm.panoptykon.org/wyprawka-warsztat