WARSZAWA – warsztaty chustowania pt. „Blisko z Mamą, blisko z Tatą”

 
BLISKO  Z MAMĄ I BLISKO Z TATĄ

Podoba Ci się idea noszenia dzieci w chustach? Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka? Maleństwo ciągle chce być na rękach? A może cierpi na kolki? Nie wiesz, którą chustę wybrać? Boisz się, że nie poradzisz sobie z wiązaniem chusty? Masz chustę i chcesz sprawdzić czy dobrze wiążesz? Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek?

Mam propozycję dla Państwa:

WARSZTATY CHUSTOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH RODZICÓW LUB OCZEKUJĄCYCH (z dziećmi 0-6 miesięcy)

5 lutego 2014 r. (środa) w godz. 13.00 – 15.00

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia „Medical Center” – tuż przy stacji metra Natolin), tam gdzie odbywają się zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia.
Przychodnia mieści się na tyłach budynku poczty polskiej przy ul. Belgradzkiej


Zapraszamy rodziców z dziećmi, które jeszcze nie były noszone, zaczynają tę przygodę lub już mają jakieś doświadczenie. Nauczymy się wiązać chusty (2 WIĄZANIA), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście od pierwszych tygodni życia.

Warsztaty poprowadzi doradczyni z Akademii Noszenia Dzieci – Agnieszka Strzałkowska (lista akredytowanych doradców dostępna jest na stronie:www.akademianoszenia.pl),

Zapisy do 4 lutego (poniedziałek) 2014. Można dzwonić lub napisać e-mail.

Zgłoszenia: agastrzalkowska@gmail.com  lub tel.  501 020 050 lub www.swiatchusty.pl

Udział w zajęciach jest odpłatny.


Jednocześnie informuję, że spotkanie odbędzie się, jeśli udział w warsztatach potwierdzi 4 osoby dorosłe lub 3 pary.


Jeśli chcą Państwo doradztwa w zakresie chusty i rodzaju to zapraszam do kontaktu. Ta forma doradztwa jest bezpłatna. Zapraszam także na mój profil na FB. (www.facebook.com/swiatchusty), gdzie przekazuje informacje i polecam inne ciekawe artykuły dla rodziców.

Osoby, które nie chcą otrzymywać informacji z „Świata chusty”, proszeni są o przesłanie mejla z wpisanym w tytule słowem „Rezygnuję”.

Agnieszka Strzałkowska
Akredytowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich
0 501 020 050
agastrzalkowska@gmail.com
www.swiatchusty.pl
www.facebook.com/swiatchusty