WARSZAWA – warsztaty chustowe


Podoba Ci się idea noszenia dzieci w chustach? Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka? A może cierpi na kolki? Nie wiesz, którą chustę wybrać? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wiązaniem chusty? Masz chustę i chcesz sprawdzić czy dobrze wiążesz? Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek?

Mam propozycję dla Państwa:

WARSZTATY CHUSTOWE DLA DZIECI STARSZYCH (z dziećmi POWYŻEJ 6 miesięcy)
29 sierpnia 2014 r. (piątek) w godz. 11.00 – 13.00

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia „Medical Center” – tuż przy stacji metra Natolin), tam gdzie odbywają się zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia. Przychodnia mieści się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej

Zapraszamy rodziców z dziećmi, które były noszone lub chcą, aby je nosić tę przygodę lub już mają jakieś doświadczenie. Nauczymy się wiązać chusty (2 WIĄZANIA), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście. Będzie to podwójny X oraz plecak.

Warsztaty poprowadzi doradczyni z Akademii Noszenia Dzieci – Agnieszka Strzałkowska (lista akredytowanych doradców dostępna jest na stronie Akademii,

Zapisy do 28 lipca (czwartek) 2014. Można dzwonić tel.  501 020 050 lub napisać e-mail:   lub  www.swiatchusty.pl

Udział w zajęciach jest odpłatny. Osoba z dzieckiem lub bez – 50 zł, para z dzieckiem lub bez – 70 zł.
PS Jednocześnie informuję, że warsztaty odbędą się, jeśli udział potwierdzi 5 osób dorosłych z dziećmi lub bez lub 4 pary z dziećmi lub bez.

PS Osoby, które nie chcą otrzymywać informacji z „Świata chusty”, proszeni są o przesłanie mejla z wpisanym w tytule słowem „Rezygnuję”.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Strzałkowska
Akredytowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich
0 501 020 050

www.swiatchusty.pl
www.facebook.com/swiatchusty