WARSZAWA – warsztaty chustowe – dla początkujących rodziców z dziećmi


Podoba Ci się idea noszenia dzieci w chustach? Zastanawiasz się czy to dobre rozwiązanie dla Ciebie i Twojego dziecka? Maleństwo ciągle chce być na rękach? A może cierpi na kolki? Nie wiesz, którą chustę wybrać? Obawiasz się, że nie poradzisz sobie z wiązaniem chusty? Masz chustę i chcesz sprawdzić czy dobrze wiążesz? Szukasz sposobu na aktywny wypoczynek?
Mam propozycję dla Państwa:
 
WARSZTATY CHUSTOWE DLA POCZĄTKUJĄCYCH RODZICÓW
(z dziećmi 0-6 miesięcy) LUB RODZICÓW OCZEKUJĄCYCH
 
16 września 2014 r. (wtorek) w godz. 12.00 – 14.00

Miejsce: ul. Belgradzka 42 (Przychodnia „Medical Center” – tuż przy stacji metra Natolin). Przychodnia mieści się na tyłach budynku Poczty Polskiej przy ul. Belgradzkiej. W tej przychodni odbywają się zajęcia Szkoły Rodzenia Natalia.
Zapraszamy rodziców z dziećmi, które jeszcze nie były noszone, zaczynają tę przygodę lub już mają jakieś doświadczenie. Nauczymy się wiązać chusty (2 WIĄZANIA), a także wspólnie przekonamy się, jak ważne
i bezpieczne dla dzieci jest noszenie w chuście od pierwszych tygodni życia.

Warsztaty poprowadzi doradczyni z długoletnim doświadczeniem z Akademii Noszenia Dzieci – Agnieszka Strzałkowska.

Zapisy do 15 września (poniedziałek) 2014. Można dzwonić tel.  501 020 050 lub napisać e-mail:   lub  www.swiatchusty.pl
Udział w zajęciach jest odpłatny.

Osoba z dzieckiem lub bez – 50 zł, para z dzieckiem lub bez – 70 zł.
 
Posiadam własne chusty warsztatowe. Jednocześnie osoby uczestniczące w moich zajęciach mają 7 %-10 % zniżki na wybrane polskie marki chust do noszenia dzieci.

PS. Jednocześnie informuję, że warsztaty odbędą się, jeśli udział potwierdzi 5 osób dorosłych z dziećmi lub rodziców oczekujących lub 4 pary z dziećmi lub bez dzieci.

PS Osoby, które nie chcą otrzymywać informacji z „Świata chusty”, proszeni są o przesłanie mejla z wpisanym w tytule słowem „Rezygnuję”.

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Strzałkowska
Akredytowany Doradca Noszenia Dzieci w Chustach i Nosidłach Miękkich
0 501 020 050

www.swiatchusty.pl
www.facebook.com/swiatchusty