WARSZAWA – Warsztaty dla babć – Fundacja Sto Pociech

Tak mały jest ten nowy człowieczek, a tak ogromne zmiany wywołuje jego pojawienie się w rodzinie! Młodzi rodzice – do tej pory po prostu „dzieci” – zyskują nową godność i władzę, chociaż ty jesteś bardziej doświadczona… Z całego serca chcesz okazać wypełniającą cię miłość i chęć pomocy – ale musisz uznać granice przez nich określone…

Jak uszanować macierzyństwo córki/synowej, nie rywalizując z nią, a jednocześnie być sobą – obecną, pomocną i spełnioną? Jaka relacja będzie cię łączyć z tym maleństwem – czujesz, że musi być inna niż ta z własnymi dziećmi. Czy jest coś niepowtarzalnego i unikalnego w więzi między babcią a wnuczką/wnuczkiem?

To wszystko dzieję się „na gorąco”, w akcji codziennego życia, bez prób i przygotowania…

Zapraszamy na spotkania grupy dla babć – do dzielenia się z innymi kobietami przeżyciami i doświadczeniami tej fascynującej i niełatwej „kariery”.

Cykl obejmuje 10 trzygodzinnych spotkań.

Grupa ma charakter zamknięty. 
Start: październik 2013
Koszt: 70 zł za cały cykl

Informacje: , 608 30 39 49
W zgłoszeniu bardzo prosimy o podanie nr telefonu kontaktowego.
Zgłoszenia: wypelnij formularz
Aby zarezerwować miejsce w grupie należy wypełnić formularz i dokonać opłaty na konto oraz wysłać informację o dokonanej wpłacie na adres   . 
Nr konta:  68 2030 0045 1110 0000 0282 3230
 
Prowadzące:

Maria Wasiak – psycholog, terapeutka rodzinna, babcia trojga wnuków.
Katarzyna Dołęgowska-Urlich – absolwentka animacji kultury UW, Studium Socjoterapii i Treningu Grupowego i Szkoły Trenerów.  Mama Maćka, Hanki i Jaśka.
 
Fundacja „Sto Pociech”
ul. Freta 20/24a
00-227 Warszawa
Tel/faks: (22) 8870555
www.stopociech.pl