WARSZAWA – Warsztaty dla mam – „Asertywność, czyli jak dbać o siebie dbając przy tym o innych”

Z informacji organizatora:

Czy masz czasem wrażenie, że zbyt często zgadzasz się na różne rzeczy, a potem tego żałujesz? A może gdy mówisz o swoim niezadowoleniu, to mimo, że tego nie chcesz rozmowa przeradza się w kłótnię? A co, gdy ktoś Cię skrytykuje? Czy czujesz się bardzo dotknięta?

Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na powyższe pytania, to zapraszamy Cię na warsztaty, podczas których:

– podyskutujemy o faktach i mitach dotyczących asertywności,

– zastanowimy się czym różnią się od siebie zachowania uległe, agresywne i asertywne,

– przećwiczmy techniki asertywnego odmawiania i wyrażania złości,

– zastanowimy się jak konstruktywnie wyrażać i przyjmować krytykę oraz jak chwalić,

– dowiesz się kim jest krytyk wewnętrzny i sprawdzisz co możesz zrobić, aby osłabić jego siłę.

Na warsztaty zapraszamy rodziców dzieci do lat 5.

Warsztaty poprowadzi Agnieszka Amborska – trener, absolwentka Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra, współzałożycielka Klubu Mam na Mokotowie, prezes Fundacji RoRo, od 8 lat pracuje dla biznesu. Agnieszka wspiera, także rodziców, w rozwoju skutecznej komunikacji, motywacji, zarządzania sobą w czasie, asertywności oraz radzenia sobie ze stresem. Jest przekonana, że te umiejętności wpływają nie tylko na jakość naszego życia, ale także pozwalają nam być lepszymi rodzicami.

Ze względu na formułę spotkania zapraszamy Was bez dzieci.

Termin: !7 marca (sobota), część druga 25 marca 2012 (niedziela)
Godz.:  9:00-16:00
Miejsce: Mokotowskie Centrum Integracji Mieszkańców, ul. Woronicza 44A (żółty, parterowy budynek w drugim rzędzie zabudowań, Centrum znajduje się pomiędzy przystankiem tramwajowym przy nowym budynku telewizji a skrzyżowaniem Woronicza/Wołoska).
Kontakt: www.klubmam.org (Ilość miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy pod adresem [email protected] , w temacie maila prosimy wpisać „asertywność”. (Uwaga! – prosimy o zgłaszanie się wyłącznie osób, które mogą uczestniczyć w obu częściach warsztatów.)
Koszt: Warsztaty są bezpłatne. Podczas spotkania przewidziane są przerwy kawowe oraz poczęstunek w porze obiadu. Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mógł przekazać darowiznę, która umożliwi realizację kolejnych projektów. Nasi darczyńcy biorą także co kwartał udział w losowaniu drobnych nagród.

Warsztaty są częścią projektu Akademia Rozwoju Rodziny. Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy