WARSZAWA – – Warsztaty dla mam ” Wystarczająco Dobra Matka”

 
Matka nie musi być “idealnym rodzicem”, jak wiadomo idealni rodzice nie istnieją, ale warto aby jedynie w “wystarczająco dobry” sposób spełniała swoją matczyną funkcję. Aby była matką na miarę swoich możliwości i ograniczeń.
 
Zapraszam Cię, Droga Mamo, na spotkania, które pomogą Ci zrozumieć, że jesteś Wystarczająco Dobrą Mamą.
 
Podczas spotkań warsztatowych poznasz kobiety podobne do ciebie, a może też zupełnie różne. Będziesz mogła podzielić się swoim doświadczeniem, emocjami, spostrzeżeniami związanymi z macierzyństwem i swoją relacją z dzieckiem. Spróbujemy wspólnie odnaleźć odpowiedzi na nurtujące Cię pytania takie jak: 
 
Czy jestem dobrą matką? Dlaczego mój partner mnie nie rozumie? Dlaczego czasem czuję się taka bezradna? Czy jestem gotowa wrócić do pracy? Czy mogę złościć się na własne dziecko?
 
Cel zajęć i spodziewane efekty:
 
Po zajęciach zakładam, że będziesz bardziej świadomą mamą. Poznasz swoje mocne i słabe strony. Dowiesz się, jakie są Twoje prawdziwe potrzeby. Odkryjesz, czego potrzebujesz, aby czuć się bardziej spełnioną w życiu. Utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś wystarczająco dobrą mamą. Pozbędziesz się poczucia winy oraz uwolnisz swoje emocje i uczucia.
 
Czas trwania: 6 spotkań trwających 3 godziny, w soboty w godzinach 10.30 – 13.30
Terminy: 12 i 19 kwietnia, 10 i 17 maja, 7 i 14 czerwca 2014
Koszt: 50 zł za spotkanie, możliwe zniżki dla osób w trudnej sytuacji
 
Prowadzenie, informacje i zapisy: 
Marta Pociecha 
T: 603 983 662
E: