WARSZAWA – Wykład otwarty Pawła Zawitkowskiego


29.06.2013 godz. 13.10

Uczestnicy wykładu zgłębią wiedzę nt. tego, jak postępować z dzieckiem w pierwszym okresie życia, jakie są jego potrzeby i możliwości oraz co zrobić, by właściwie się rozwijało. Poznają wskazówki dotyczące opieki i pielęgnacji niemowlęcia. Ekspert opowie o tym, jak radzić sobie z codziennymi problemami, niepokojami, wątpliwościami.

Będzie to kolejny z 20 wykładów otwartych realizowanych w ramach obchodów XX-lecia Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie. Do końca 2013 roku na wszystkich Wydziałach Uczelni odbędą się kolejne spotkania organizowane z okazji jubileuszu.

Paweł Zawitkowski – fizjoterapeuta, specjalizuje się w terapii neurorozwojowej, oddechowej i terapii jedzenia. Konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie oraz Poradni Diagnostyki i Terapii Neurologicznej „POLEK”. Autor licznych publikacji na temat ruchowego i poznawczego rozwoju dziecka, w tym „Poradnika opieki i pielęgnacji małego dziecka”, książki i filmu „Co nieco o rozwoju dziecka” oraz już trzech książek i filmów z serii „Mamo, Tato co Ty na to?”. Udziela konsultacji rodzicom, jak przez dotyk, ruch oraz zwariowane pomysły wspierać prawidłowy rozwój ich dzieci.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!


Zapisy i dodatkowe informacje
Przestrzeń Rozwoju
tel. 22 823 66 23 wew. 108
e-mail: