WARSZAWA – Wyścigi Rowerkowe


Rodzinna, sympatyczna atmosfera, aktywność na świeżym powietrzu, głośny doping i radość z wygranej – te i wiele innych atrakcji zapewniamy 16 czerwca w Warszawie na Kępie Potockiej.

Zapisz swoją pociechę i weźcie udział w Wyścigach Rowerkowych!

O imprezie

„Wyścigi Rowerkowe” to całodzienna impreza rodzinna w atmosferze pikniku, w której najmłodsi mieszkańcy miast angażują się bezpośrednio w formie zdrowej rywalizacji i uczą się zasad fair play. To też okazja do świetnej zabawy na świeżym powietrzu, w gronie rodzinnym.

Ogromnym atutem samej formuły wyścigów jest niewątpliwie moment koronacji zawodników. Dzięki podziałowi na kategorie wiekowe i grupy trzyosobowe, po każdym wyścigu na stopniach podium stają wszyscy uczestnicy i wszyscy otrzymują nagrody.

Nagrody

Nagrody dla każdego dziecka zapewniają nasi Partnerzy, m.in. napoje Pysio od firmy Agros-Nova, żelki i pianki od firmy Haribo, dla najmłodszych mamy zabawki od firmy Wader. Mając na uwadze promocję bezpiecznej jazdy na rowerze przekażemy również odblaski na rower od firmy Polbike oraz opaski identyfikacyjne na rękę od firmy Energa.

Do wygrania będzie też wiele cennych nagród w konkursach towarzyszących Wyścigom – zabawki, gry, maskotki, książki od firmy Hasbro.

Sponsorem Głównym Wyścigów Rowerkowych jest Bank BGŻ, Partnerem Głównym Agito.pl, akcję zasila Grupa ENERGA, Partnerem Wspierającym jest www.skleprowerowy.pl

Zobacz, jak się bawiliśmy w Gdyni

http://www.youtube.com/watch?nomobile=1&v=FEJYPW0wNBA

Termin: 16 czerwca
Godz. 10.00
Miejsce: Warszawa, Kępa Potocka,
Kontakt: W wyścigu mogą uczestniczyć dzieci w wieku 3-10 lat.
Warunek uczestnictwa to sprawny rower, kask rowerowy i zgłoszenie dziecka przez rodzica do wyścigu pod nr. tel.: 797 638 050 lub e-mail: [email protected]

Szczegóły na portalu www.wyscigirowerkowe.pl

Zgłoś swoje dziecko już dzisiaj! Ilość miejsc ograniczona.