WARSZAWA – Z dzieckiem w Kinie Muranów – Jak ojciec i syn

 
13 kwietnia o godz. 12:00 Gutek Film wraz z Fundacją Mama zaprasza do warszawskiego kina Muranów na przedpremierowy seans filmu Jak ojciec i syn w ramach cyklu „Z dzieckiem w kinie”.
 
Co czyni nas rodzicami? Czy na to miano trzeba zapracować, czy wystarczą więzy krwi, by stać się rodzicem?
 
Na te pytania próbuje odpowiedzieć Hirokazu Kore-eda, jeden z najlepszych współczesnych reżyserów, w swoim filmie Jak ojciec i syn. To niezwykły portret współczesnej rodziny, która dowiaduje się, że zaraz po porodzie zamieniono w szpitalu dzieci i ich syn nie jest ich biologicznym dzieckiem. Postawieni w tak trudnej sytuacji muszą zdecydować, czy więzi w rodzinie zależą tylko od więzów krwi.
 
Zwiastun filmu: http://vimeo.com/91264953
 
Cykl seansów „Z dzieckiem w kinie” został stworzony specjalnie z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z małymi dziećmi (od niemowlaka do 6-latka). Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych dla tych, którzy mają niemowlę lub przedszkolaka. Na czas seansu dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany jest „Kącik PlayDoh” wyposażony w gry, zabawki, kredki i książki. Doświadczone animatorki opiekują się dziećmi podczas oglądania filmu przez dorosłych.
 
Barek kina jest zaopatrzony w dziecięce menu. Niemowlaki mogą przebywać z rodzicami na sali w czasie seansu (na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępne są również przewijaki i pieluchy.
 
Bilety w cenie 15 zł (dzieci za darmo).
 
Film „Jak ojciec i syn” w kinach od 13 czerwca.